«Регіонали» протиставлять «Майдану» свою «Площу»

19:41 23 грудня 2013 р.


Фото: Reuters

Повідомляючи про це в понеділок, комендант їхнього наметового містечка додав: «Можливо в кожному населеному пункті...».

Учасники акції «Партії регіонів» вирішили створювати громадську організацію «Площа єднання». Інформуючи про це сьогодні, 23 грудня, журналістів, комендант наметового містечка «Партії регіонів» Олександр Зінченко додав: «У нас народжується громадська ініціатива по всій країні, де будуть координаційні ради, де ми будемо працювати, щоб народ був єдиний, для згоди, примирення, будемо нести мир і благополуччя. Люди хочуть продовжувати, вони об'єдналися».

За словами Зінченка, в організації «немає політиків, а будуть громадські лідери громадської думки, активні громадяни». «Ми хочемо підняти активізацію людей. Людям мало простору, вони хочуть продовжувати далі. Вони розуміють, що опозиційні лідери їх не влаштовують. Вони хочуть брати участь в управлінні державними справами, впливати на рішення уряду», – запевнив також Зінченко.

«Можливо ми зробимо структуру, і в кожному населеному пункті, в кожному місті буде пункт – представництво Площі єднання», – додав він. Про це повідомляє сьогодні, 23 грудня, «Українська правда».

Як інформував «Щоденний Львів», Євромайдан трансформувався в Народне об'єднання «Майдан», а обдурені «антимайданівці» погрожували штурмувати офіс «Партії регіонів».

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу