Влада забирає субсидії в половини людей, які їх отримували,- народний депутат у Львові

21:22 24 вересня 2020 р.

У законопроєкті про бюджет України на 2021 рік cкорочено витрати на субсидії для населення з 72 млрд грн до 36 млр грн. Це означає, що половина людей, які їх отримували, тепер не матимуть.

Про це повідомив Михайло Цимбалюк, голова Львівської обласної організації ВО “Батьківщина”, народний депутат України, пише DailyLviv

- Влада пішла шляхом будівництва доріг і робить собі на цьому рекламу. А чим люди сплачуватимуть за комунальні послуги, що їстимуть, за що купуватимуть ліки – такі питання взагалі нікого не хвилюють, – сказав він під час пресконференції у Львівському пресклубі.

За словами Цимбалюка, влада передбачила 7, 2% інфляції на наступний рік, проте подбати про підвищення мінімального прожиткового думку фахівцям, чомусь, не спало на думку.

- На 1 жовтня ми готуємо поправки до держбюджету, приймати законопроєкт у такому вигляді, який він є зараз, означає приректи на злидні більшість людей в Україні,  –  зазначив він.

Михайло Цимбалюк, який балотується у депутати Львівської обласної ради,  також пояснив, що робитиме у випадку своєї перемоги.

- Нині я працюю у парламенті, але я – львів’янин і завжди ним залишуся. В області також є багато нагальних проблем, які потрібно вирішувати, а я на цій роботі добре знаюся. Я ніколи не тримався за жодні мандати і посади для мене не є важливими. Працюватиму там, де від мене буде більше користі, –  сказав Михайло Цимбалюк.

Куди влада витратила «ковідні» гроші? У Львові заявили про необхідність створення слідчої комісії з цього питання.


Відео: Львівський пресклуб

dailylviv.com

До теми

22:47 30 червня 2022 р.

Чим закінчиться напад лукашистів на Україну

Несподіваним для агресорів наслідком такої провокаційної кампанії стане посилення білоруського опору і відновлення державної незалежності Білорусі.

Рубрика: Політика

21:46 30 червня 2022 р.

Представництво ДП Документ розпочало оформлення паспортних документів громадянам України у Варшаві

Закінчуються роботи з підготовки центру ДП «Документ» у Варшаві, який оформлятиме ID-картки та/або закордонні паспорти українцям. Його відкриють у серпні.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу