Куди влада витратила «ковідні» гроші? У Львові заявили про необхідність створення слідчої комісії з цього питання

12:46 24 вересня 2020 р.

На ліки чи на дороги? Фонд протидії коронавірусній інфекції налічував близько 66 млрд грн. Але чиновники плутаються у звітах, коли розповідають, на які саме потреби і яку суму витратили.

Про це заявила Олена Кондратюк, заступниця голови Верховної Ради України і представниця ВО "Батьківщина" під час пресконференції «Парламент, місцеві вибори, гендерні квоти» у Львівському пресклубі, пише DailyLviv.

- Це породжує сумніви, чи доцільно витрачають кошти і куди вони йдуть, –  вважає вона. – Адже голова Кабміну називає одні числа, міністр охорони здоров’я –  інші, з різницею в кілька разів. Нам розповідають про  позику на 135 млн доларів США для  переобладнання та навчання персоналу відділень екстреної медичної допомоги опорних лікарень, придбання медичного обладнання. Нам кажуть, що витратили 23 млрд грн на закупівлю апаратів ШВЛ і кисню. Але простежити, до яких саме закладів вони потрапили – проблема.

За словами Олени Кондратюк, є багато запитань щодо програми «Велике будівництво». На неї також надали чималу суму, і витрачати тихцем «короновірусні» кошти на будівництво доріг – незаконно.

- Розмови про необхідність створення тимчасової слідчої комісії, яка би дослідила обіг коштів фонду боротьби з коронаврусною інфекцією. Про це говорять представники різних фракцій, навіть з монобільшості лунають поодинокі обурені голоси. Отже – треба розбиратися. У понеділок я порушу це питання на засіданні Комітету ВР з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування, – пообіцяла заступниця голови ВР.

Куди влада витратила «ковідні» гроші? У Львові заявили про необхідність створення слідчої комісія, яка би дослідила це питання.

Влада забирає субсидії в половини людей, які їх отримували,- народний депутат у Львові.


Відео: Львівський пресклуб

dailylviv.com

До теми

22:47 30 червня 2022 р.

Чим закінчиться напад лукашистів на Україну

Несподіваним для агресорів наслідком такої провокаційної кампанії стане посилення білоруського опору і відновлення державної незалежності Білорусі.

Рубрика: Політика

21:46 30 червня 2022 р.

Представництво ДП Документ розпочало оформлення паспортних документів громадянам України у Варшаві

Закінчуються роботи з підготовки центру ДП «Документ» у Варшаві, який оформлятиме ID-картки та/або закордонні паспорти українцям. Його відкриють у серпні.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу