Віце-мер Гааги відвідав Львів

16:57 6 лютого 2014 р.

Сьогодні відбулася зустріч міського голови Львова Андрія Садового із делегацією на чолі з віце-мером урядової резиденції Нідерландів Хенком Кулом. Під час зустрічі сторони підписали меморандум про співпрацю.

«Насправді можна порівняти місто Львів із містом Гаагою. Сьогодні я дізнався про те, що Львів активно працює у напрямку розвитку ІТ-технологій і це та сфера, яка зараз дуже динамічно розвивається у Гаазі. Відповідно, я бачу точки дотику для потенційної співпраці між нашими містами", - сказав віце-мер Гааги Хенк Кул.

"Підписана нами угода носить загальний характер, це вихідна точка нашої співпраці. Цим документом ми обоє заявили про готовність та намір співпрацювати. Це означає, що нам потрібно частіше їздити один до одного, нам потрібно більше приділяти уваги Львову і навпаки. Звичайно, завдяки цьому меморандуму ми вже зможемо почати якусь реальну роботу, перші кроки, щоб реалізувати цей намір, адже ми віримо, що Львів та вся Україна належать до Європи», - зазначив віце-мер Гааги Хенк Кул.
 
Делегація із Гааги сьогодні взяла участь у круглому столі, присвяченому питанням стратегічного розвитку Львова, обміну досвідом з Гаагою, співпраці з ІТ-кластером та бізнес-платформою міста.

В інформаційному повідомленні прес-служби Львівської міської ради про візит віце-мера Гааги немає жодного згадування - прямого чи опосередкованого - про Гаазький трибунал - Міжнародний суд ООН, до якого має намір апелювати опозиція через порушення прав людини в Україні. Очевидно, на цю тему розмови не було.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу