Військовий експерт запевняє – українські війська не відступають, а маневрують, уникаючи оточення (відео)

11:52 3 вересня 2014 р.


Фото: прес-центр АТО

Аналітик інституту Євро-Антлантичного співробітництва Ігор Козій запевнив у середу: «Не варто передчасно впадати в паніку».

«Не варто передчасно впадати в паніку з приводу того, що «наші відступають» в зоні АТО, адже це може бути оборонний маневр», – таку думку висловив сьогодні, 3 вересня, в ефірі телеканалу «Еспресо.TV» військовий експерт інституту Євро-Антлантичного співробітництва Ігор Козій, коментуючи інформацію про те, що сили АТО відступили з ряду населених пунктів на Донбасі.

«Я б не хотів вживати слова «відступають». Адже немає офіційної заяви, що ми відступаємо. Питання полягає в тому, що наша армія не повинна наступати на ті ж граблі, що в Іловайську. Треба постійно маневрувати. Сучасна оборона насамперед має бути маневреною – має бути на тільки статична оборона, закопавшись десь по певних висотах, а й наносити різкі і дуже болючі удари противнику», – пояснив Козій.

«Іноді потрібно війська направити вперед, а іноді і відводити назад», – додав експерт. Він також відзначив, що для більш точного розуміння ситуації потрібно мати інформацію про особливості місцевості, в якій ведуться бої.

«Тут умови диктує насамперед місцевість. Більшість ЗМІ, коли оприлюднюють інформацію з зони АТО, повинні і надавати інформацію про фізико-географічну мапу України для того, аби люди змогли краще зрозуміти ситуацію. Бо таким чином просто сіється паніка і неправильне розуміння ситуації», – наголосив Козій, запевнення якого передає в середу телеканал «Еспресо.TV».


Відео: Espreso.tv

dailylviv.com

До теми

12:45 2 березня 2021 р.

Депутатам Верховної Ради бракувало кнопки - сенсорної

Голова ВР Дмитро Разумков переконаний, що використання системи зчитування відбитку пальця унеможливить неперсональне голосування. А встановлення кнопки не знімає питання подальшої модернізації системи голосування в парламенті.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу