Військові комісаріати на Львівщині викликають військовозобов’язаних із речами

13:58 10 березня 2014 р.


Фото: unian.ua

Про це повідомляють у понеділок їхні родичі.

Зокрема вони розповіли сьогодні, 10 березня, в коментарі Західній інформаційній корпорації, що хлопців з Львівщини вже викликають у військкомати з речами. Натомість прес-секретар Західного оперативного командування Олександр Поронюк повідомив інформаційній корпорації: «Дійсно, приходять повістки для військовозобов’язаних, але у першу чергу це стосується людей, які служили в армії, які мають досвід, мають так звані гостродефіцитні військовооблікові спеціальності. Це робиться для того, щоб уточнити можливості наших ресурсів військовозобов’язаних, щоб у потрібний момент запросити їх виконати свій обов’язок із захисту нашої держави».

За словами Олександра Поронюка, військовозобов’язаних хлопців зараховують у Збройні сили України. Їх розподілять по військових частинах, де вони будуть проходити так зване бойове злагодження – удосконалювати свою майстерність, вивчати керівні документи, проходити стрільби.

Щодо того, чи чоловіків з Львівщини можуть відправити у військові частини в інших регіонах держави, Поронюк пояснив: «Армія – структура загальнодержавна. Військові повинні бути там, де накаже їм Батьківщина».

dailylviv.com

До теми

17:47 22 вересня 2020 р.

У Львівській обласній прокуратурі представили заступників прокурора

Керівник Львівської обласної прокуратури Антон Войтенко у вівторок, 22 вересня, представив колективу першого заступника Романа Павленка та заступника – Миколу Друзюка.

Рубрика: Політика

12:17 22 вересня 2020 р.

На Львівщині депутати обурилися нефінансуванням з Києва на боротьбу з Covid-19 (відео)

Під час засідання сесії Львівської обласної ради кілька депутатів прийняте рішення про незадовільну роботу Уряду щодо використання антиковідного фонду.

Рубрика: Політика

20:18 21 вересня 2020 р.

"Варта" затвердила списки кандидатів на місцеві вибори

Політична партія «ВАРТА» в суботу, 19 вересня, на львівській обласній конференції затвердила списки кандидатів, які братимуть участь у місцевих виборах у Львові та Львівській області – до рад різних рівнів. Також делегати підтримали керівника ГО «Варта-1» Ігоря Зінкевича - як кандидата на посаду міського голови Львова.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу