Військові комісаріати на Львівщині викликають військовозобов’язаних із речами

13:58 10 березня 2014 р.


Фото: unian.ua

Про це повідомляють у понеділок їхні родичі.

Зокрема вони розповіли сьогодні, 10 березня, в коментарі Західній інформаційній корпорації, що хлопців з Львівщини вже викликають у військкомати з речами. Натомість прес-секретар Західного оперативного командування Олександр Поронюк повідомив інформаційній корпорації: «Дійсно, приходять повістки для військовозобов’язаних, але у першу чергу це стосується людей, які служили в армії, які мають досвід, мають так звані гостродефіцитні військовооблікові спеціальності. Це робиться для того, щоб уточнити можливості наших ресурсів військовозобов’язаних, щоб у потрібний момент запросити їх виконати свій обов’язок із захисту нашої держави».

За словами Олександра Поронюка, військовозобов’язаних хлопців зараховують у Збройні сили України. Їх розподілять по військових частинах, де вони будуть проходити так зване бойове злагодження – удосконалювати свою майстерність, вивчати керівні документи, проходити стрільби.

Щодо того, чи чоловіків з Львівщини можуть відправити у військові частини в інших регіонах держави, Поронюк пояснив: «Армія – структура загальнодержавна. Військові повинні бути там, де накаже їм Батьківщина».

dailylviv.com

До теми

18:16 21 жовтня 2021 р.

ЦНАП у Львові приймає від мешканців замовлення на адмінпослугу без візиту

У Львові розвивають дистанційні сервіси комунікації з владою. Тож мешканці можуть замовити потрібну їм адміністративну послугу без візиту до ЦНАП – для цього потрібен лише доступ до інтернету.

Рубрика: Політика

13:19 17 жовтня 2021 р.

Злодії у законі, які потрапили в санкційний список РНБО, виправдані. Сталася помилка

У п’ятницю секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов повідомив, що у санкційних списках «злодіїв у законі» припустилися помилки щодо 108 осіб.

Рубрика: Політика

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу