Війна в Україні закінчиться зі знищенням Росії, – заступник комбата «Київська Русь»

12:04 4 жовтня 2014 р.

«Для мене та мого підрозділу росіяни – це вороги. Ми дивимося на них через приціл зброї». Про це під час он-лайн інтернет-відеомосту між Львовом і Санкт-Петербургом на тему «Як зупинити війну Росії проти України?», який відбувається в рамках громадського мовлення Львівського прес-клубу (Прес-клуб-ГІТ), заявив заступник командира батальйону «Київська Русь» Роман Семчишин .

«Ми ставимося до цього однозначно: це наша земля. Ми її захищаємо, за нами – правда і жодному російському солдатові на нашій землі без запрошення від української держави робити нічого», - попередив військовий. 
Понад те, він суворо попередив росіян, що дух українців на передовій надзвичайно високий. А бажання повернутися додому переходить в бажання якнайшвидше вирішити військовий конфлікт, визволити свою землю, поставити наш прапор на наших кордонах.
«Подвійність мого ставлення до російського загалу полягає в тому, що я з великою теплотою згадую березневий Марш Миру і те, що начальник штабу з моєї сотні Тарас Козак брав участь з українським національним стягом в цьому Марші й мав можливість відкрито та щиро говорити з російськими громадянами», - Роман Семчишин має на увазі свою сотню самооборони на Майдані.
А рецепт «як зупинити війну» – донести російській спільноті, що Україна сповнена рішучості визволити свою землю. І нагадати, що в Україні створюється нова армія, яка повстає на руїнах пострадянського солдафонства. І багато з того, що було успадковане з радянського союзу, в українській армії уже нема. 
«Дорогі російські громадяни, якщо ви не бажаєте, щоби ми вбивали ваших громадян на своїх землі, робіть все, що можете. Бо ми повинні виконувати свій громадянський та військовий обов’язок. І на нашій землі російському солдатові робити нічого!», - попередив Роман Семчишин.
На його думку, зараз зростає кількість громадян, які вважають, що проблеми України закінчаться зі знищенням російської держави. А станеться це тоді, коли українська армія зайде на територію Росії. 


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

21:04 16 квітня 2021 р.

19 квітня обговорять додатки до кластерів "нормандської четвірки" щодо мінських домоленостей

Володимир Зеленський обговорив з президентом Франції і канцелкою Німеччини виконання домовленостей, які були досягнуті на зустрічі лідерів «Нормандської четвірки» у грудні 2019 року в Парижі.

Рубрика: Політика

20:54 16 квітня 2021 р.

Меркель і Макрон змушують Зеленського виконувати мінські домовленості

Канцлерка Німеччини і президент Франції наголосили президенту України на необхідності повного втілення мінських домовленостей обома сторонами протистояння на Донбасі, а також заявили, що "Німеччина і Франція й надалі докладатимуть зусиль у "нормандському форматі".

Рубрика: Політика

12:03 16 квітня 2021 р.

Садовий запропонував відкрити у Львові Генконсульство США. Домовились, що почнуть з Американського дому

Америка готова й надалі співпрацювати з Україною та підтримувати її в антикорупційних зусиллях. Про це під час брифінгу у Львові сказала тимчасово повірена у справах США в Україні пані Крістіна Квін.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу