Війна в Україні закінчиться зі знищенням Росії, – заступник комбата «Київська Русь»

12:04 4 жовтня 2014 р.

«Для мене та мого підрозділу росіяни – це вороги. Ми дивимося на них через приціл зброї». Про це під час он-лайн інтернет-відеомосту між Львовом і Санкт-Петербургом на тему «Як зупинити війну Росії проти України?», який відбувається в рамках громадського мовлення Львівського прес-клубу (Прес-клуб-ГІТ), заявив заступник командира батальйону «Київська Русь» Роман Семчишин .

«Ми ставимося до цього однозначно: це наша земля. Ми її захищаємо, за нами – правда і жодному російському солдатові на нашій землі без запрошення від української держави робити нічого», - попередив військовий. 
Понад те, він суворо попередив росіян, що дух українців на передовій надзвичайно високий. А бажання повернутися додому переходить в бажання якнайшвидше вирішити військовий конфлікт, визволити свою землю, поставити наш прапор на наших кордонах.
«Подвійність мого ставлення до російського загалу полягає в тому, що я з великою теплотою згадую березневий Марш Миру і те, що начальник штабу з моєї сотні Тарас Козак брав участь з українським національним стягом в цьому Марші й мав можливість відкрито та щиро говорити з російськими громадянами», - Роман Семчишин має на увазі свою сотню самооборони на Майдані.
А рецепт «як зупинити війну» – донести російській спільноті, що Україна сповнена рішучості визволити свою землю. І нагадати, що в Україні створюється нова армія, яка повстає на руїнах пострадянського солдафонства. І багато з того, що було успадковане з радянського союзу, в українській армії уже нема. 
«Дорогі російські громадяни, якщо ви не бажаєте, щоби ми вбивали ваших громадян на своїх землі, робіть все, що можете. Бо ми повинні виконувати свій громадянський та військовий обов’язок. І на нашій землі російському солдатові робити нічого!», - попередив Роман Семчишин.
На його думку, зараз зростає кількість громадян, які вважають, що проблеми України закінчаться зі знищенням російської держави. А станеться це тоді, коли українська армія зайде на територію Росії. 


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

20:18 21 вересня 2020 р.

"Варта" затвердила списки кандидатів на місцеві вибори

Політична партія «ВАРТА» в суботу, 19 вересня, на львівській обласній конференції затвердила списки кандидатів, які братимуть участь у місцевих виборах у Львові та Львівській області – до рад різних рівнів. Також делегати підтримали керівника ГО «Варта-1» Ігоря Зінкевича - як кандидата на посаду міського голови Львова.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу