Відновлено призов до Збройних Сил України

18:54 1 травня 2014 р.

Фото до новини


Фото: dyvys.info

Про це йдеться в президентському указі про заходи щодо підвищення обороноздатності держави, підписаному в четвер виконувачем обов'язки її Глави Олександром Турчиновим.

Прес-служба Президента України повідомляє сьогодні, 1 травня:

«В. о. Президента України, Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов підписав указ «Про заходи щодо підвищення обороноздатності держави».

В Указі зазначається, що «ураховуючи дальше загострення суспільно-політичної ситуації на сході та півдні України, факти неприхованої агресії, активізації дій незаконно створених збройних формувань проросійського спрямування, захоплення та блокування будівель органів державної влади, органів військового управління, військових частин, транспортних комунікацій у Донецькій і Луганській областях, що становить загрозу посягання на територіальну цілісність, втручання у внутрішні справи України з боку Російської Федерації, та з метою підтримання Збройних Сил України, інших військових формувань у боєздатному стані, нарощування їх здатності давати адекватну відповідь реальним і потенційним загрозам України» проведення, відповідно до Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» у 2014 році «в установленому порядку призову на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань України придатних за станом здоров'я до військової служби в мирний час громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старших осіб, які не досягли 25-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу».

Цей Указ оприлюднений у «Офіційному віснику Президента України» 1 травня 2014 року № 16 і набрав чинності».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини