Відеоміст Львів-Суми: повноваження Нацради з питань телебачення і радіомовлення - надмірні?

11:14 28 травня 2020 р.

Фото до новини

Сьогодні, 28 травня, о 12.00 у Львівському пресклубі - відеоміст Львів-Суми: “Повноваження Національної ради з питань телебачення і радіомовлення у законопроєктах "Про медіа" (№2693 і №2693-1): надмірні чи недостатні?”.

Промовці у Львові:
- Андрій Дікальчук, редактор газети “Новини Прибужжя”, екскерівник телеканалу “Бужнет”;
- Ірина Процик, завідувачка відділу радіомовлення ТРК "Перший Західний", програмна директорка радіо “Перше”;
- Анатолій Шалаєв, ведучий телеканалу “Правда Тут Львів” .

Промовці в Сумах:
- Інна Клишко, шеф-редакторка медіа-холдингу «Всі Суми панорама медіа»;
- Володимир Садівничий, доктор наук із соціальних комунікацій, доцент кафедри журналістики та філології Сумського державного університету, медіаексперт Інституту демократії імені Пилипа Орлика;
- Олександр Такул,  менеджер філії Національної суспільної телерадіокомпанії України «Регіональна дирекція UA: Суми»;
- Ігор Федоренко, експерт Сумського пресклубу, медіаюрист проєктів Тернопільського пресклубу.

Пресклуб запрошує всіх журналістів і медіаюристів, які мають конкретні пропозиції щодо оновлення медійного законодавства в Україні, подати їх Львівському і Сумському пресклубам двома способами:
- інтерактивно – написати свої пропозиції у коментарях до відеотрансляцій у Фейсбуці – https://www.facebook.com/pressclublviv/ або в YouTube https://www.youtube.com/user/pressclublviv;
- електронною поштою – надіслати зауваження на адресу  pressclub@pressclub.lviv.ua.

Усі ваші пропозиції  – усні чи письмові, аудіовізуальні чи друковані – Львівський пресклуб систематизує, належно оформить і передасть авторам законопроєктів із публічним повідомленням про вручення.

Довідка
Львівський пресклуб організовує десять відеомостів із пресклубами у Харкові, Дніпрі, Сумах, Ужгороді,Тернополі, Кропивницькому та провідними медіа-організаціями в Одесі, Чернігові, Краматорську і Маріуполі. Відеомости відбуваються в форматі одногодинних онлайн-дискусій за участю місцевих медіаекспертів. Учасники надають свої відгуки і рекомендації щодо проєктів законів про медіа. Львівський пресклуб збирає пропозиції регіональних експертів та готує рекомендації для парламентського комітету з гуманітарної та інформаційної політики.
Проєкт відбувається за підтримки «Медійної програми в Україні» МГО Internews, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів