Верховній Раді не вистачило для скасування пенсійної реформи 10 голосів

17:58 5 листопада 2013 р.


Фото: slovokraju.wordpress.com

«За» проголосували лише 216 депутатів, у тому числі «аж» двоє «регіоналів».

Як повідомляє УНІАН, сьогодні, 5 листопада, Верховна Рада не підтримала проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення умов пенсійного забезпечення громадян»  (реєстраційний номер 2934). «За» це рішення проголосували лише 216 депутатів (за необхідних 226. – УНІАН) із 404-х зареєстрованих в сесійній залі.

За дане рішення проголосували лише двоє народних депутати від «Партії регіонів», 90 – від «Батьківщини», 34 – від «УДАРу», 33 – від «Свободи», 29 – від КПУ, а також 28 позафракційних.

Законопроектом передбачалося внести зміни до низки законодавчих актів. Ними пропонувалося надати право жінкам виходити на пенсію у 55 років; зняти обмеження на права пенсіонера на врахування при розрахунку пенсії заробітної плати за будь-які 60 календарних місяців страхового стажу поспіль до 1 липня 2000 року періодом до 1 січня 2016 року; застосовувати в розрахунку пенсії та її перерахунку у зв’язку з набуттям додаткового стажу середню заробітну плату на одну застраховану особу в цілому по Україні за рік, що передує року звернення по призначення пенсії; зменшити розміри страхового стажу, необхідного для призначення пенсії з інвалідності; відновити право на перерахунок пенсії для працюючих пенсіонерів у зв’язку з підвищенням прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

Окрім того, законопроектом пропонувалося встановити для осіб, які у зв’язку з досягненням 35 років не мають права на сплату страхових внесків до накопичувального фонду, страховий стаж, необхідний для призначення пенсії за віком – п’ять років, та страховий стаж, що надає право на одержання мінімальної пенсії за віком – 20 років для жінок та 25 років для чоловіків. Для тих, хто не досягнув 35 років, та зможе передбачити собі накопичення коштів, страховий стаж, необхідний для призначення пенсії за віком встановлюється 15 років, а страховий стаж, що надає право на одержання мінімальної пенсії за віком – 30 років для жінок та 35 років для чоловіків. Пропонувалося також запровадити осучаснення пенсій після двох років з дня їхнього призначення із врахуванням показника середньої заробітної плати за три календарні роки, що передують року перерахунку.

dailylviv.com

До теми

10:09 24 вересня 2021 р.

У Львові відкриють Американський дім. Садовий шукає приміщення

Голова палати громад місцевих рад, міський голова Львова Андрій Садовий учора, 23 вересня, в Києві зустрівся з тимчасово повіреною у справах США в Україні Крістіною Квін. Обговорили відкриття Американського дому у Львові. Йшлось про те, що зараз тривають пошуки відповідного приміщення для розміщення цієї установи.

Рубрика: Політика

16:55 21 вересня 2021 р.

Завтра у Львові позачергове засідання виконкому буде на велосипедах

Завтра, 22 вересня, у Львові проведуть позачергове виїзне засідання виконавчого комітету. Засідання відбудеться на площі перед головним корпусом Львівського медичного університету (вул. Пекарська, 69), а приїдуть сюди члени виконкому на велосипедах.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу