Верховна Рада звільнила від переслідувань усіх майданівців

17:50 21 лютого 2014 р.


Фото: iPress.ua

Народні депутати прийняли в п’ятницю закон про недопущення переслідувань затриманих учасників масових акцій протесту.

«За» відповідне рішення проголосувало 372 депутати. А «за» включення до порядку денного цього законопроекту Рада проголосувала конституційною більшістю. Натомість «за» голосування закону без обговорення проголосувало 366 депутатів.

Згідно з цим законом, від відповідальності звільняються не лише ті, хто уже був затриманий, а й ті, проти кого такі справи можуть бути відкриті. Закон також звільняє від адмінвідповідальності усіх осіб, яким виписані штрафи та забрані права, у тому числі, автомайданівців.

Про це повідомляє сьогодні, 21 лютого, «Українська правда». Натомість «iPress.ua» інформує в п’ятницю, що закон № 4073-1 «Про недопущення переслідування і покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань та визнання такими, що втратили чинність, деяких законів України», який передбачається негайна амністія учасників акцій представляв позафракційний народний депутат Юрій Дерев'янко, й що цей документ дозволить людям вийти на свободу.

Голосували за законопроект без обговорення. А спікер Володимир Рибак заявив, що третій закон про амністію діє за тими ж статтями, за якими були звільнені активісти за другим законом. Згідно з угодою про подолання кризи в Україні, активісти повинні протягом 24 годин звільнити адмінбудівлі і здати зброю.

dailylviv.com

До теми

16:23 25 січня 2021 р.

Конкурс проєктів місцевих ініціатив у Львівській області прийматиме заявки до 1 березня

Прийом заявок на обласний конкурс проєктів місцевих ініціатив у Львівській області продовжено до 1 березня 2021 року. Таке рішення ухвалила Конкурсна рада з реалізації програми сьогодні, 25 січня.

Рубрика: Політика

11:17 25 січня 2021 р.

У Мурованому біля Львова головою сільради обрали безпартійного

Учора, 24 січня, відбулися повторні вибори Мурованського сільського голови. Найбільшу підтримку з-поміж восьми зареєстрованих кандидатів отримав самовисуванець, безпартійний Богдан Свистун - секретар виконавчого комітету Мурованської сільської ради.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу