Верещук висунули на посаду віцепрем'єр-міністра

22:02 1 листопада 2021 р.

У разі призначення народної депутатки Ірини Верещук віцепрем'єр-міністром – міністром з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій її мандат у парламенті перейде до члена Вищої ради партії "СН" Сергія Кострійчука.

Про це під час брифінгу за проміжними результатами засідання фракції повідомила речниця політсили "СН" Юлія Палійчук, передає кореспондент Укрінформу, пише Dailylviv.com.

"Фракція "Слуга народу" підтримала висунення Ірини Верещук на посаду віцепрем'єр-міністра України, міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій. Одразу хочу повідомити, що народним депутатом замість Ірини Верещук стане Сергій Кострійчук, який є 140 номером виборчого списку партії", – сказала речниця.

Палійчук розповіла, що Кострійчук у команді "Слуги народу" - з вересня 2018 року. Окрім цього, за її словами, у 2020 році він став членом Вищої ради партії, у 2021 році - головою Контрольно-ревізійної комісії.

Як повідомлялося раніше, 1 листопада віцепрем'єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков подав до Апарату ВР заяву про звільнення з посади за власним бажанням. Таку ж заяву подав віце-прем’єр-міністр – міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський. Офіційна заява про звільнення від міністра захисту довкілля та природних ресурсів Романа Абрамовського надійшла до Апарату ВР 19 жовтня.

Голова парламентської фракції “Слуга народу” Давид Арахамія повідомив на брифінгу в понеділок, що члени фракції “Слуга народу” розглядають кандидатуру чинного заступника міністра захисту довкілля та природних ресурсів України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Руслана Стрільця– на посаду міністра захисту довкілля та природних ресурсів; чинного голову Державної митної служби Павла Рябікіна – на посаду міністра з питань стратегічних галузей промисловості; народну депутатку Ірину Верещук від фракції “СН” — на посаду віцепрем’єр-міністра – міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Олексія Резнікова планують призначити на посаду міністра оборони.

 

Президент підтримав нардепа з Львівщини на посаду міського голови Києва

Міського голову Рава-Руської на Львівщині обікрали невідомі, які втекли на автівці з польськими номерами

Конфлікт міського голови і депутатів-свободівців у Рава-Руській

Мер Рави-Руської на Львівщині подала у відставку й буде судитися з нардепом Володимиром Парасюком (відео)

dailylviv.com

Образив військовослужбовців ТЦК у Львові - і був мобілізований

Тисячі заявок від добровольців США, які хочуть приєднатися до армії України, надійшло після заяв Трампа

До Німеччини через ПП Краківець везли 87-річну скрипку

Директорка Голосу Америки сподівається, що повний демонтаж радіостанції не відбудеться

Минулої доби на Курщині відбулося 19 боєзіткнень - Генштаб ЗСУ

Лише десятьом ворожим безпілотникам вдалося оминути ППО

Трамп мінімізує Радіо Свобода та Голос Америки

З Ашану у Львові люди в формі винесли чоловіка і запакували в бус (відео)

Атака ударних БпЛА по Чернігову

Протести у Белграді. На вулиці вийшли від 107 000 до 1 000 000 осіб (відео)

На автодорозі Ковель — Шептицький — Жовква трапилася ДТП з потерпілими

На кордоні у Рава-Руській приховав 800 вейпів

На аеродромі «Енгельс-2», де базуються стратегічні бомбардувальники рф, приземлився транспортний літак «Руслан»

У Карпатах знайшли 37-річного жителя Черкащини

Сотні скарг надійшло з 10 областей на продаж ліків за завищеними цінами

Тисячі людей вийшли на вулиці Будапешта й вимагають відставки Орбана

У шести школах Львівщини зафіксовано перевищення рівня концентрації радону-222

Президент нагородив шістьох Захисників із Шептицького району

Наїзд автомобіля у сутінках

За спроби самогубства у ТЦК судитимуть за статтею 409 Кримінального кодексу України

Головнокомандувач ЗСУ розпорядився покинути Суджу

Два протоколи за незадекларовані на кордоні препарати для краси

На Східницькому перевалі паралізовано рух

2135 будинків у Львові отримують тепло

Пожежа у Львівському районі

Ворожого вогню та авіаударів зазнали 42 населені пункти Херсонщини

Влучань в об’єкти критичної інфраструктури на Київщині не допущено

Ворог бив по Одесі і Чорноморську

Безпілотники збивали у 14 областях. Шість постраждали

У Кривому Розі зруйнована будівля розважального закладу

Персоною нон грата оголосили у США посла Південної Африки

Росія вкотре завдала ракетного удару у житловий квартал Кривого Рогу

Повністю знеструмлене місто Чорноморськ

Власників «зелених карт» депортуватимуть зі США з нових причин

ЄС постачатиме зброю Києву навіть під час потенційного припинення вогню

Вогнище з живих росіян біля Львова розпалили угорські військові

Бюджет ЄС формується з врахуванням членства України

Україна готова підписати угоду про надра та чекає готовності США

Україна ніколи не стане колонією росії - Стефанішина

Ввечері в п'ятницю на Львівщині оголошували повітряну тривогу