Важко уявити якута, ерзя, мокшу, вепса чи карела, який мріє «віджати» Крим чи загинути на Донбасі, – соціолог

12:57 4 жовтня 2014 р.

Для громадських активістів Росії, які виступають проти війни з Україною, стали відкриттям соціологічні дані про те, що 85 % росіян підтримують Путіна та вторгнення в Україну. На їхню думку, швидше за все, це фантазії Кремля.

Так сказав під час он-лайн інтернет-відеомосту між Львовом і Санкт-Петербургом на тему «Як зупинити війну Росії проти України?», який відбувається в рамках громадського мовлення Львівського прес-клубу (Прес-клуб-гіт), соціолог, президент «Українського фонду «Громадська думка» Володимир Подгорнов.
Росіяни зауважили, що останнім часом, під час їхніх вуличних виступів, за ними по всіх мітингах їздять ті самі особи, яких вони прозвали кремлівськими тітушками.
За словами Подгорнова, ніхто з соціологів  не знає, як готуються ці дослідження, як формується ця вибірка і за яким принципом це вираховують. Це все нагадує середню температуру по лікарні, вважає соціолог.

- Мені дуже важко уявити якута, ерзя, мокшу, вепса чи карела, який тільки й думає про те, як би йому «віджати» Крим чи загинути на Донбасі, - каже Подгорнов.
На його думку, мабуть, це є спеціальний прошарок населення. якого обробляють за допомогою телебачення чи ще чогось. І створюють міф про те, що в Україні відбуваються страшні речі, і вам (росіянам) треба для відновлення справедливості пожертвувати життям. Через це якісь люди з неврівноваженою психікою їдуть до нас.
- І я цілком згоден з тим, що в нас нема іншого виходу, крім як оборонятися, - каже Володимир Подгорнов.  

Разом з тим він вважає, що кожна людина має право на інакшу точку зору, але тільки якщо її висловлювати в рамках Конституції.
- Якщо є їхні представники, з якими можна вести переговори про будь що словами, а не зі зброєю в руках, то всі питання вирішуються демократично і так, як це і передбачено. А якщо люди беруть зброю до рук і, понад те, беруть зброю просто на рівні бандитських формувань, то відбувається узурпація демократичних ініціатив. Але я думаю, що й до них ми зможемо достукатися. Бо ми не несемо ні неправди, чи зла, чи загрози. Ми теж хочемо жити мирно, ми хочемо економічно процвітати, і ми готові це робити разом. Але за умови, що в руках у наших опонентів немає зброї, - каже Володимир Подгорнов.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

23:17 23 вересня 2020 р.

Кумівство у ВР: ухвалено закон, який забороняє депутатам усіх рівнів брати на роботу помічниками родичів і близьких осіб

Український парламент ухвалив закон, який забороняє депутатам усіх рівнів приймати на роботу помічниками родичів і близьких осіб. Такі вимоги на підставі закону "Про запобігання корупції" діють щодо держслужбовців та посадових осіб, однак досі не стосувалися народних обранців.

Рубрика: Політика

17:22 23 вересня 2020 р.

Військові конвертоплани США літатимуть над містами України (відео)

Сьогодні над Києвом пролетіли американські військові конвертоплани Bell V-22 Osprey. Летіли – низько, тож журналісти та поціновувачі авіації встигли зафільмувати ефектний політ.

Рубрика: Політика

17:19 23 вересня 2020 р.

Бомбардувальники США знову увійшли в повітряний простір України

Сьогодні, 23 вересня пара В-52H вчергове увійшла в повітряний простір України. Стратегічні бомбардувальники Повітряних Сил США супроводжують винищувачі Су-27 та МіГ-29 бригад тактичної авіації Повітряних Сил ЗС України.

Рубрика: Політика

23:20 22 вересня 2020 р.

У райрадах на Львівщині скоротять більше половини працівників

У райрадах на Львівщині скоротять 50-60% працівників. Про це повідомив керівник обласного департаменту економічної політики Степан Куйбіда. Усе через проєкт постанови про утворення та ліквідацію районів в Україні.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу