Важко уявити якута, ерзя, мокшу, вепса чи карела, який мріє «віджати» Крим чи загинути на Донбасі, – соціолог

12:57 4 жовтня 2014 р.

Для громадських активістів Росії, які виступають проти війни з Україною, стали відкриттям соціологічні дані про те, що 85 % росіян підтримують Путіна та вторгнення в Україну. На їхню думку, швидше за все, це фантазії Кремля.

Так сказав під час он-лайн інтернет-відеомосту між Львовом і Санкт-Петербургом на тему «Як зупинити війну Росії проти України?», який відбувається в рамках громадського мовлення Львівського прес-клубу (Прес-клуб-гіт), соціолог, президент «Українського фонду «Громадська думка» Володимир Подгорнов.
Росіяни зауважили, що останнім часом, під час їхніх вуличних виступів, за ними по всіх мітингах їздять ті самі особи, яких вони прозвали кремлівськими тітушками.
За словами Подгорнова, ніхто з соціологів  не знає, як готуються ці дослідження, як формується ця вибірка і за яким принципом це вираховують. Це все нагадує середню температуру по лікарні, вважає соціолог.

- Мені дуже важко уявити якута, ерзя, мокшу, вепса чи карела, який тільки й думає про те, як би йому «віджати» Крим чи загинути на Донбасі, - каже Подгорнов.
На його думку, мабуть, це є спеціальний прошарок населення. якого обробляють за допомогою телебачення чи ще чогось. І створюють міф про те, що в Україні відбуваються страшні речі, і вам (росіянам) треба для відновлення справедливості пожертвувати життям. Через це якісь люди з неврівноваженою психікою їдуть до нас.
- І я цілком згоден з тим, що в нас нема іншого виходу, крім як оборонятися, - каже Володимир Подгорнов.  

Разом з тим він вважає, що кожна людина має право на інакшу точку зору, але тільки якщо її висловлювати в рамках Конституції.
- Якщо є їхні представники, з якими можна вести переговори про будь що словами, а не зі зброєю в руках, то всі питання вирішуються демократично і так, як це і передбачено. А якщо люди беруть зброю до рук і, понад те, беруть зброю просто на рівні бандитських формувань, то відбувається узурпація демократичних ініціатив. Але я думаю, що й до них ми зможемо достукатися. Бо ми не несемо ні неправди, чи зла, чи загрози. Ми теж хочемо жити мирно, ми хочемо економічно процвітати, і ми готові це робити разом. Але за умови, що в руках у наших опонентів немає зброї, - каже Володимир Подгорнов.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

17:10 22 квітня 2021 р.

ЛМР оновлює структуру, але не називає чисельність працівників і їхні зарплати

Департамент міської мобільності стане департаментом міської мобільності та вуличної інфраструктури, а управління транспорту – управлінням міської мобільності.

Рубрика: Політика

14:32 22 квітня 2021 р.

Партійні квоти не гарантують потрапляння кандидатки в депутатки, - з круглого столу у Львові

Партійні квоти не гарантують потрапляння кандидатки в депутати. А застава, яку вносять кандидати і кандидатки, не є перепоною для участі жінок у виборах в органи місцевого самоврядування.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу