Василь Пазиняк не виконав жодної зі своїх обіцянок, – Ірина Верещук (відео)

13:50 29 вересня 2014 р.

Закінчення цієї війни все одно настане в кабінетах. Тому що зупинити її можна тільки домовленостями, переговорами та санкціями.

Про це під час прес-конференції-бліц-дебатів кандидатів у народні депутати в одномандатному виборчому окрузі № 122, який відбувається в рамках громадського мовлення Львівського прес-клубу(Прес-клуб-ГІТ), сказала Ірина Верещук.

При цьому потрібно змінити і зламати систему, яка призвела до цієї війни. І поки військові роблять свою роботу мовою зброї і сили, такі, як вона, повинні зупиняти цю війну дипломатичними шляхами, вважає Ірина Верещук.

Кандидатка в нардепи та мер Рава-Руської є самовисуванцем і переконана, що єдиною політичною партією, яка її підтримує, є громада Жовківщини.

У Ірини Верещук є багато претензій до чинних депутатів. Вона вважає,  що чинний депутат у 122 виборчому окрузі Василь Пазиняк не виконав жодної зі своїх обіцянок, а саме не було прийнято жодного законопроекту, який би допоміг громадам вийти з того стану, в якому зараз вони перебувають. Крім того, коли вона зверталася зі своїми ініціативами як до вищезгаданого депутата, так і до Руслана Кошулинського, який спочатку взяв до розгляду законопроект, то їй відмовили, розповіла Ірина Верещук.

- Потім повідомив через помічників, що я їм не підхожу, як формат, і вони не будуть допомагати прикордонним територіям, - поскаржилася Ірина Верещук.

Від будь кого, хто працюватиме народним депутатом, вона вимагає знань, навичок, досвіду.

- Люди будуть обирати справді професіоналів. Я вважаю, що наш народ є розумним і з’ясує, хто є справжнім професіоналом, а хто є тільки картинкою, - каже Ірина Верещук.

На її думку, тільки депутат-професіонал може взяти на себе відповідальність за економічний стан, за соціальний статус учасників АТО, за дітей сиріт, за розбиті дороги, відповідальність за все: від народження людини до її смерті. А ось пусті балачки про патріотизм зараз нікому не потрібні, бо патріотами зараз є всі.

- Усі в Західній Україні є патріотами своєї землі. І саме наші громади дали цей поштовх і імпульс, і дали змогу Україні сьогодні перебувати на тому рівні, на якому вона перебуває. Так, нам важко, так, є помилки. Але тепер настав час професіоналів., - каже вона.

На її думку, професіоналізм нардепу потрібен саме для того, щоб самому приймати рішення і потім відповідати за них. Радники та консультанти – це добре, але перекладати відповідальність на інших – не треба.

Разом з тим Ірина Верещук стверджує, що нічого вже не боїться і готова до будь якого компромату.

- Я служила в армії. Я – офіцер. Я знаю, що мене чекає. Знаю, що це буде брудно, знаю, що як жінка, я буду беззахисна перед ним. Хоча волі і характеру мені вистачить, щоби протистояти таким речам, - попередила  вона.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

18:04 5 березня 2021 р.

США запровадили санкції проти олігарха Ігоря Коломойського

Сьогодні Держсекретар Блінкен оголосив про внесення до санкційного списку Ігоря Коломойського та членів його найближчої родини відповідно до розділу 7031(c) через причетність до значних випадків корупції під час перебування на посаді голови Дніпропетровської ОДА з 2014 по 2015 рік.

Рубрика: Політика

14:17 5 березня 2021 р.

28 березня в трьох районах Львівщини будуть проміжні вибори: зареєстровано 23 кандидати

У неділю, 28 березня, на Львівщині відбудуться проміжні вибори депутатів Глинянської міської ради Львівського району, Лопатинської селищної ради Червоноградського району і Козівської сільської ради Стрийського району у п'ятьох багатомандатних виборчих округах.

Рубрика: Політика

12:42 5 березня 2021 р.

Більшість українців і в лютому, і в березні бачать, що Україна йде не в тому керунку

Результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» на початку березня показали, що 69% українців вважають, що країна рухається у неправильному напрямку, 22% – у правильному. 9% – не визначилися. Порівняно з початком лютого ситуація не зазнала змін.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу