Василь Ільків: Лідія Котеляк – зрадниця партінтересів, а Тарас Батенко – людина, якій виборці двічі висловили недовіру

14:51 8 жовтня 2014 р.

Тезу зі своєї передвиборчої програми «про негайний референдум 26 жовтня зі вступу України до НАТО» кандидат в нардепи від політичної партії ВО «Батьківщина» Василь Ільків не вважає популізмом.

Про це він заявив під час прес-конференції-бліц-дебатів кандидатів у народні депутати в одномандатному виборчому окрузі № 123, які відбуваються в рамках громадського мовлення Львівського прес-клубу (Прес-клуб-ГІТ).

За його словами, багато хто не зацікавлений у вступі України в НАТО. Тому буде вимагати і від Президента, і від Верховної Ради якнайшвидше зняти позаблоковий статус України.
Обговорюючи прагнення одного із свого опонентів в окрузі, чинного депутата облради Тараса Батенка, вкотре балотуватися в нардепи, Василь Ільків висловив здивування:

- Це питання ставлять мешканці Миколаєва: чому Тарас Батенко впродовж чотирьох років так наполегливо намагається через цей округ потрапити до Верховної Ради? Виборці мене питають: людина вже два рази намагалася, йому два рази виказали недовіру, то для чого знову? Але це його вибір.

Можливо, треба ще комусь церкву помалювати, можливо, комусь вікна поміняти. Але чи може він систему поміняти? Оцінювати його як депутата обласної ради я не можу. Я не побачив від нього жестів, які б показали, що людина дійсно бореться за село, за район. Ось так я можу, як громадянин Львівщини, оцінити його діяльність, - каже Василь Ільків.

Згадуючи іншого опонента, Анаталія Шалаєва, кандидат в нардепи зауважив, що вони однодумці.
- Якщо він виграє, то я буду в нього помічником. Якщо я – то він в мене, - каже він.
А Лідію Котеляк, свою колишню подругу по партії ВО «Батьківщина»,  Василь Ільків вважає зрадницею партійних інтересів і не бажає з нею навіть зустрічатися на політичних дебатах.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

17:10 22 квітня 2021 р.

ЛМР оновлює структуру, але не називає чисельність працівників і їхні зарплати

Департамент міської мобільності стане департаментом міської мобільності та вуличної інфраструктури, а управління транспорту – управлінням міської мобільності.

Рубрика: Політика

14:32 22 квітня 2021 р.

Партійні квоти не гарантують потрапляння кандидатки в депутатки, - з круглого столу у Львові

Партійні квоти не гарантують потрапляння кандидатки в депутати. А застава, яку вносять кандидати і кандидатки, не є перепоною для участі жінок у виборах в органи місцевого самоврядування.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу