Вашингтон попередив Київ про санкції, – джерело ЗМІ (доповнено відеосюжетами)

09:14 12 грудня 2013 р.


Фото: 24tv.ua

Про них говорила вчора під час зустрічі з Віктором Януковичем заступник держсекретаря США Вікторія Нуланд.

Джерела київської газети «Коммерсантъ-Украина» стверджують, що «на переговорах тональність діалогу між Януковичем і Нуланд була жорсткою». «США всерйоз розглядають можливість введення персональних санкцій. Мова не йде про санкції щодо вищого керівництва країни, але тим не менше це дуже важливо», – конкретизував поінформований співрозмовник видання.

Як повідомила сьогодні вночі інформаційна агенція «Reuters», речник Державного департаменту США Джейн Сакі також заявила, що Вашингтон розглядає питання застосування санкцій проти керівництва України в числі інших важелів впливу. Дослівно ж вона сказала з цього приводу:

«Всі варіанти політики, включно з санкціями, перебувають на столі, але очевидно, що цей крок зараз поки аналізується. Ми розглядаємо варіанти подальшої політики (щодо українського керівництва). Очевидно, що рішення не ухвалено. Санкції – в тому числі. Проте я не збираюся повідомляти додаткові подробиці».

dailylviv.com

До теми

12:45 2 березня 2021 р.

Депутатам Верховної Ради бракувало кнопки - сенсорної

Голова ВР Дмитро Разумков переконаний, що використання системи зчитування відбитку пальця унеможливить неперсональне голосування. А встановлення кнопки не знімає питання подальшої модернізації системи голосування в парламенті.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу