В «уряді» колаборантів Росії в Донецьку – проти перенесення псевдореферендуму 11 травня

19:36 7 травня 2014 р.


Фото: thedailybeast.com

Його член Олександр Васьковський заявив у середу: «Цього не треба робити. Я вкрай негативно ставлюся до цього питання».

Як повідомляє сьогодні, 7 травня, російська інформагенція «РИА Новости», член «уряду» так званої «Донецької народної республіки» Олександр Васьковський відреагував на сьогоднішній заклик президента Росії перенести референдум про «незалежність ДРВ» так: «Я ще не бачив звернення Путіна, але цього (перенесення референдуму) не треба робити. Я вкрай негативно ставлюся до цього питання».

Натомість «Інтерфакс-Україна» цитує такий коментар директора Інституту глобальних стратегій Вадима Карасьова:

«Закликом до прибічників федералізації на південному сході України не проводити 11 травня референдум президент Російської Федерації Володимир Путін хоче продемонструвати, що Росія не впливає на цих людей, і намагається зберегти можливість для діалогу з майбутнім президентом України. Перша версія – Путін зіграє в такого «друга України», попросить сепаратистів не проводити референдум, а вони його проведуть, і тим самим Путін покаже, що вони (Росія. – «ІФ») не впливають на цих людей.

Таким чином, підозри в тому, що Москва інспірує заворушення на сході України, видаватимуться безпідставними. Останнім часом багато російських дипломатів і політиків говорили, що вони не контролюють «народних ополченців».

Друга версія – очевидно, Путін розуміє, що цим референдумом нічого не доможеться, і провести його буде дуже важко. Цей референдум спочатку не лише не може мати юридичних наслідків, але і навряд чи може претендувати на якесь політичне явище, щоб потім використовувати його в політичній грі.

Тому Кремль вирішив дати задній хід, сподіваючись, що потім це дасть можливість домовитися вже з новим президентом України», - висловлює припущення експерт. А якщо референдуми будуть проведені, і Росія не покаже в цьому питанні свою конструктивну роль, то такі переговори і зближення з новим керівництвом України будуть надзвичайно ускладнені».

Як повідомляв «Щоденний Львів», Путін закликав своїх колаборантів в Україні перенести псевдореференум з 11 травня на пізніше – для діалогу з Києвом, натомість колаборанти Путіна в Донецьку пообіцяли завтра обговорити його заклик перенести псевдореферендум.

dailylviv.com

До теми

23:52 25 жовтня 2020 р.

У ЦВК повідомили, коли будуть результати місцевих виборів

Остаточні результати місцевих виборів в Україні можуть бути встановлені за три-п’ять днів, повідомив увечері 25 жовтня заступник голови Центральної виборчої комісії Сергій Дубовик.

Рубрика: Політика

23:43 25 жовтня 2020 р.

Для 40% виборців бюлетені були заскладними

У день виборів 25 жовтня 2020 року серед тих, хто голосував, 40% відповіли, що їм було складно розібратися з бюлетенями, 13% - дуже складно і 27% - трохи складно.

Рубрика: Політика

23:25 25 жовтня 2020 р.

Екзит-пол у Сокільницькій ОТГ: лідирує сільський голова

Понад 50% голосів виборців у Сокільницькій ОТГ дістав чинний сільський голова Тарас Сулимко. Такі результати опитування, здійсненого незалежним дослідницьким центром «Соціоінформ».

Рубрика: Політика

22:08 25 жовтня 2020 р.

Місцеві вибори-2020: явка виборців у Львові - 38,6%

Усі дільниці у Львові зачинились вчасно. Триває підрахунок голосів. Загальна явка виборців по місту в середньому становить 38,6%, тобто проголосувало 221 797 осіб.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу