Путін закликав своїх колаборантів в Україні перенести псевдореференум – для діалогу з Києвом (відео)

17:12 7 травня 2014 р.


Фото: censor.net.ua

Про це президент Росії заявив у середу журналістам за підсумками переговорів з керівником ОБСЄ – президентом Швейцарської Конфедерації.

Російська агенція «ИТАР-ТАСС» інформує сьогодні, 7 травня в повідомленні «Путін: РФ просить прихильників федералізації України перенести референдум»:

«Російська Федерація закликає київську владу негайно припинити всі каральні операції на південному сході України; ці дії тільки погіршують ситуацію», – заявив журналістам президент Путін за підсумками переговорів з президентом Швейцарської Конфедерації, керівником ОБСЄ Дідьє Буркхальтер. Він додав, що «такий спосіб вирішення внутрішньополітичного конфлікту не є надійним шляхом до вирішення всіх внутрішньополітичних суперечок».

«Росія зацікавлена в тому, щоб криза на Україну дозволявся якомога швидше і з урахуванням інтересів всіх громадян цієї країни, де б вони не проживали», – підкреслив Путін. «Найголовніше – це налагодити прямий повноцінний діалог між сьогоднішніми київськими властями і жителями південного сходу України, в ході якого представники південного сходу могли б переконатися в тому , що їх законні права будуть гарантовані», – підкреслив президент.

«Але ситуація на Україні розвивається за найнесприятливішим сценарієм, і винні в цьому ті, хто організували державний переворот у Києві», – вважає Путін. «Організатори цього перевороту, – на думку глави держави, – так і не подбали про те, щоб роззброїти праворадикальні та націоналістичні елементи.

«У цьому зв'язку Росія просить прихильників федералізації перенести референдум з 11 травня на пізніший термін, щоб створити для нього умови», – заявив Путін.

Він також підкреслив, що заяви про те, що ключ до вирішення української кризи в Росії, – це виверт західних партнерів, які самі завели ситуацію в глухий кут. «Таким чином, – зазначив Путін, – відповідальність лежить у тому числі на них.

Що ж, те, чи Путін справді дав своїм колаборантам в Україні команду «Стоп!», чи лише поширює звичну для нього дезінформацію – імітуючи свою нібито непричетність до скоєного російськоми диверсантами на півдні й сході нашої країни, побачимо вже найближчими годинами.

Як повідомляв «Щоденний Львів», керівник руху «Русское национальное единство» Баркашов закликав сьогодні в перехопленій Службою безпеки України розмові з лідером «Православного Донбасса» Бойцовим сфальсифікувати результати псевдореферендум 11 травня.


Відео: Факти ICTV

dailylviv.com

До теми

20:34 23 січня 2022 р.

Росія може відрізати Україну від Заходу, вдаривши з Білорусі вздовж кордону з Польщею, Словаччиною, Угорщиною

Таку версію озвучив на хвилях Польського радіо 24 директор Інституту військової стратегії Академії воєнного мистецтва, генерал Боґуслав Самоль. Напрямок на Луцьк та Львів нині погано захищений українською армією, вважає польський генерал.

Рубрика: Політика

11:53 23 січня 2022 р.

Москва хоче шляхом агресії змінити владу в Україні: жалюгідні кандидатури

Адміністрація США має подібну з Форін офісом Великої Британії інформацію, що метою російського вторгнення в Україну є зміна українською влади на лояльну до Москви.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу