Путін закликав своїх колаборантів в Україні перенести псевдореференум – для діалогу з Києвом (відео)

17:12 7 травня 2014 р.


Фото: censor.net.ua

Про це президент Росії заявив у середу журналістам за підсумками переговорів з керівником ОБСЄ – президентом Швейцарської Конфедерації.

Російська агенція «ИТАР-ТАСС» інформує сьогодні, 7 травня в повідомленні «Путін: РФ просить прихильників федералізації України перенести референдум»:

«Російська Федерація закликає київську владу негайно припинити всі каральні операції на південному сході України; ці дії тільки погіршують ситуацію», – заявив журналістам президент Путін за підсумками переговорів з президентом Швейцарської Конфедерації, керівником ОБСЄ Дідьє Буркхальтер. Він додав, що «такий спосіб вирішення внутрішньополітичного конфлікту не є надійним шляхом до вирішення всіх внутрішньополітичних суперечок».

«Росія зацікавлена в тому, щоб криза на Україну дозволявся якомога швидше і з урахуванням інтересів всіх громадян цієї країни, де б вони не проживали», – підкреслив Путін. «Найголовніше – це налагодити прямий повноцінний діалог між сьогоднішніми київськими властями і жителями південного сходу України, в ході якого представники південного сходу могли б переконатися в тому , що їх законні права будуть гарантовані», – підкреслив президент.

«Але ситуація на Україні розвивається за найнесприятливішим сценарієм, і винні в цьому ті, хто організували державний переворот у Києві», – вважає Путін. «Організатори цього перевороту, – на думку глави держави, – так і не подбали про те, щоб роззброїти праворадикальні та націоналістичні елементи.

«У цьому зв'язку Росія просить прихильників федералізації перенести референдум з 11 травня на пізніший термін, щоб створити для нього умови», – заявив Путін.

Він також підкреслив, що заяви про те, що ключ до вирішення української кризи в Росії, – це виверт західних партнерів, які самі завели ситуацію в глухий кут. «Таким чином, – зазначив Путін, – відповідальність лежить у тому числі на них.

Що ж, те, чи Путін справді дав своїм колаборантам в Україні команду «Стоп!», чи лише поширює звичну для нього дезінформацію – імітуючи свою нібито непричетність до скоєного російськоми диверсантами на півдні й сході нашої країни, побачимо вже найближчими годинами.

Як повідомляв «Щоденний Львів», керівник руху «Русское национальное единство» Баркашов закликав сьогодні в перехопленій Службою безпеки України розмові з лідером «Православного Донбасса» Бойцовим сфальсифікувати результати псевдореферендум 11 травня.


Відео: Факти ICTV

dailylviv.com

До теми

23:52 25 жовтня 2020 р.

У ЦВК повідомили, коли будуть результати місцевих виборів

Остаточні результати місцевих виборів в Україні можуть бути встановлені за три-п’ять днів, повідомив увечері 25 жовтня заступник голови Центральної виборчої комісії Сергій Дубовик.

Рубрика: Політика

23:43 25 жовтня 2020 р.

Для 40% виборців бюлетені були заскладними

У день виборів 25 жовтня 2020 року серед тих, хто голосував, 40% відповіли, що їм було складно розібратися з бюлетенями, 13% - дуже складно і 27% - трохи складно.

Рубрика: Політика

23:25 25 жовтня 2020 р.

Екзит-пол у Сокільницькій ОТГ: лідирує сільський голова

Понад 50% голосів виборців у Сокільницькій ОТГ дістав чинний сільський голова Тарас Сулимко. Такі результати опитування, здійсненого незалежним дослідницьким центром «Соціоінформ».

Рубрика: Політика

22:08 25 жовтня 2020 р.

Місцеві вибори-2020: явка виборців у Львові - 38,6%

Усі дільниці у Львові зачинились вчасно. Триває підрахунок голосів. Загальна явка виборців по місту в середньому становить 38,6%, тобто проголосувало 221 797 осіб.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу