В Україну вдерлися з Росії ще по шість БТРів і вантажівок із бойовиками, – «Азов»

17:29 7 червня 2014 р.


Фото: AP

Як повідомив у суботу заступник командира добровольчого батальйону територіальної оборони «Азов» Ярослав Гончар, ще чотири БТРи і стільки ж вантажівок будуть прориватися пізніше.

Як передає сьогодні, 7 червня, сайт «Inforesist.org», заступник командира добровольчого батальйону територіальної оборони «Азов» Ярослав Гончар повідомив у суботу на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook», що о 4-й ранку українсько-російський кордон перетнула колона зі шести БТРів і такої ж кількості «КамАЗів» та паливозаправник з артилерійським знаряддям. Колона рухалася з боку російського міста Таганрог.

За інформацією Гончара, «КамАЗи» поїхали в місто Торез, а БТРи знаходяться в місті Сніжне, де готується новий центр опору українським військам. Заступник командира добровольчого батальйону територіальної оборони «Азов» попередив також, що частина колони з чотирьох БТР і такої ж кількості вантажівок «КамАЗів» все ще перебуває на території РФ і буде прориватися дещо пізніше.

dailylviv.com

До теми

23:06 27 липня 2021 р.

Захищати власну незалежність та підтримувати сусідів: Польща має намір збільшити армію

Газета «Rzeczpospolita»у статті «Мрія про військову міць» пише про наміри збільшити чисельність польської армії до 250 тисяч осіб, щоб дорівнятися Франції (270 тис.) чи Україні (255 тис.), і бути більшою, ніж армії Німеччини (185 тис.), Ізраїлю (170 тисяч) чи Великобританії (195 тисяч).

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу