В Україну вдерлися з Росії ще по шість БТРів і вантажівок із бойовиками, – «Азов»

17:29 7 червня 2014 р.


Фото: AP

Як повідомив у суботу заступник командира добровольчого батальйону територіальної оборони «Азов» Ярослав Гончар, ще чотири БТРи і стільки ж вантажівок будуть прориватися пізніше.

Як передає сьогодні, 7 червня, сайт «Inforesist.org», заступник командира добровольчого батальйону територіальної оборони «Азов» Ярослав Гончар повідомив у суботу на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook», що о 4-й ранку українсько-російський кордон перетнула колона зі шести БТРів і такої ж кількості «КамАЗів» та паливозаправник з артилерійським знаряддям. Колона рухалася з боку російського міста Таганрог.

За інформацією Гончара, «КамАЗи» поїхали в місто Торез, а БТРи знаходяться в місті Сніжне, де готується новий центр опору українським військам. Заступник командира добровольчого батальйону територіальної оборони «Азов» попередив також, що частина колони з чотирьох БТР і такої ж кількості вантажівок «КамАЗів» все ще перебуває на території РФ і буде прориватися дещо пізніше.

dailylviv.com

До теми

14:35 26 вересня 2020 р.

Львівський митрополит Мєчислав Мокшицький заявив про загрозу українського націоналізму

Львівський митрополит латинського обряду, архієпископ Мєчислав Мокшицький заявив, що український націоналізм – це одна з найсерйозніших проблем Римо-католицької церкви на Сході. Духовник бере участь у конференції в Любліні, присвяченій ситуації церкви і поляків на Сході.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу