Створено громадську організацію «Асоціація народних волонтерів України»

16:50 16 листопада 2014 р.


Фото: vk.me

На сьогоднішньому установчому з'їзду новоствореної асоціації затверджено склад координаційної ради, до якої увійшли представники волонтерських організацій.

В Україні створили громадську організацію «Асоціація народних волонтерів України». Під час сьогоднішнього установчого з'їзду новоствореної асоціації було затверджено склад координаційної ради, до якої увійшли представники волонтерських організацій. 

Як повідомив журналістам координатор Ради волонтерів при Міноборони Давид Арахамія, в Асоціацію народних волонтерів увійшли зареєстровані волонтерські організації, які регулярно надають допомогу військовим і цивільним особам у зоні АТО, а також ветеранам АТО і їх сім'ям. Він зазначив, що зараз є кілька сотень заявок від волонтерських організацій, які хочуть вступити в Асоціацію, але на сьогоднішній день було вирішено об'єднати близько 30.

«Це найбільш розкручені фонди, які дуже багато програм реалізують. Маленькою групою легше прийняти рішення, а потім ми робимо вільний вхід. Люди, які захочуть пізніше приєднатися, зможуть це зробити на рівних правах з іншими. Тобто, той, хто перший, не значить – найголовніший... Є багато дрібних громадських об'єднань та волонтерських фондів, і наше завдання – показати їм той досвід, який мають великі волонтерські фонди», – сказав Давид Арахамія.

Давид Арахамія також зазначив, що на сьогоднішньому з'їзді було вирішено, яким чином волонтерські організації будуть взаємодіяти з державою.

«Волонтери втомилися створювати паралельні державі структури. Держава щось робить, а волонтери бачать, що це працює погано, і починають закривати дірки... Тому волонтерські організації вирішили спробувати коригувати державу за напрямами і, в першу чергу, це взаємозв'язок з Міноборони. Ми вирішили, яким чином це робити з допомогою профільних комітетів... Наприклад, комітет з тактичної підготовки, його завданням є об'єднати весь досвід, який був на волонтерських засадах, і змусити профільні державні структури реалізувати ці програми», – додав координатор Ради волонтерів при Міноборони.

Давид Арахамія також зазначив, що створення Асоціації є важливим кроком, оскільки якщо волонтерські організації, об'єднавшись, будуть доносити проблеми до чиновників, то останні - почнуть прислухатися. «Наше сьогоднішнє завдання – виступати єдиним фронтом перед державними структурами», – додав координатор Ради волонтерів при Міноборони.

Про це повідомила сьогодні, 16 листопада, інформаційна агенція УНІАН.

dailylviv.com

До теми

14:37 17 серпня 2022 р.

У Львові використають усі заходи безпеки для зустрічі Зеленського, Ердогана і Гутерреша

У четвер, 18 серпня, президент Володимир Зеленський зустрінеться у Львові з президентом Туреччини Реджепом Ердоганом і генсеком ООН Антоніо Гутеррешем.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу