В Україні заборонено партію «Русское единство»

19:00 30 квітня 2014 р.


Фото: pravda.ks.ua

Відповідне рішення прийняв у середу Окружний адміністративний суд Києва.

Його суддя Костянтин Кобилянський зачитав сьогодні, 30 квітня, такий текст свого рішення: «Окружний адміністративний суд міста Києва постановив позов Міністерства юстиції задовольнити повністю: припинити діяльність політичної партії «Русское единство», зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 28.10.2008 року». 

Натомість заступник міністра юстиції Ганна Онищенко пояснила: «Міністерство юстиції надало в судовому засіданні цілу серію доказів. Це були публікації з різних сайтів, у тому числі й з офіційного сайту цієї партії. А також кілька відеосюжетів. Основний з них – це сюжет, на якому видно, яким чином був підписаний міжнародний договір з порушенням усіх міжнародних норм про так зване входження АР Крим до складу РФ. Сам факт підписання цього незаконного та антиконституційного документа з боку Аксьонова (лідер партії «Русское единство» та самопроголошений «прем'єр Криму». – Ред.) Сергій Аксьонов вже підтверджує, що він здійснював антидержавну політику, спрямовану на порушення територіальної цілісності та незалежності держави».

Про це повідомляє сьогодні, 30 квітня, передає кореспондент «РБК-Україна».

dailylviv.com

До теми

22:34 26 листопада 2021 р.

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії. Дипломатичний офіс запрацював за рахунок розширення меж Почесного консульства Республіки Вірменія, яке розташоване в Києві.

Рубрика: Політика

21:08 25 листопада 2021 р.

Вагнергейт і кріт у Києві: погляд з Польщі

Українські спецслужби планували затримання найманців приватної військової компанії «Вагнера», але в останній момент відбувся провал цієї операції.

Рубрика: Політика

21:13 21 листопада 2021 р.

Австрія закрила країну для іноземних туристів: поважні причини як винятки

Особи, які прямують до Австрії з поважних причин, повинні мати сертифікати, оформлені на англійській або німецькій мові зі зазначенням кількості зроблених доз і типу вакцини.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу