В Україні найгірше ставлення до Путіна

13:53 10 лютого 2016 р.

Найменш прогресивні у політиці люди старшого віку і ті, що не мають освіти. Молодь більше підтримує керівників Німеччини, США і Франції – Меркель, Обаму і Олланда.

За результатами дослідження, проведеного соціологічною групою «Рейтинг», 63% опитаних мешканців України позитивно ставляться до Олександра Лукашенка, 58% – до Ангели Меркель. Також у 51% опитаних позитивне ставлення до Далі Грибаускайте, у 49% – до Анджея Дуди і Барака Обами. До Франсуа Олланда мають позитивне ставлення 40% опитаних, Нурсултана Назарбаєва – 37%. Найгірше ставлення до Владіміра Путіна – позитивно ставляться лише 10%.

Рейтинг негативного ставлення очолює В.Путін (80%). Третина негативно ставляться до Б.Обами, чверть – до Ф.Олланда, Н.Назарбаєва, А.Меркель. Кожен п'ятий негативно ставиться до О.Лукашенка, кожен шостий – до Д.Грибаускайте.

Жителі західного і центрального регіонів більш прихильні до А.Меркель, Б.Обами. Натомість мешканці Півдня і Сходу ліпше ставляться до О.Лукашенка і Н.Назарбаєва. При цьому на Півдні також позитивно ставляться до А.Меркель, Д.Грибаускайте, А.Дуди та Ф.Олланда. Порівняно позитивно ставляться до В.Путіна лише на Сході, передусім, на Донбасі.  За останні 4 роки рівень позитивного ставлення до В.Путіна погіршився з 53 до 10%.

У людей старшого віку спостерігається більш позитивне ставлення до О. Лукашенка, Н.Назарбаєва, В.Путіна. Водночас молодь більше підтримує А.Меркель, Б.Обаму та Ф.Олланда.

Чим вищий рівень освіти респондентів, чим вищий їхній матеріальний статус, тим краще серед них ставлення до А.Меркель, Д.Грибаускайте, Б.Обами, А.Дуди, Ф.Олланда. Відповідно гірше ставлення до О.Лукашенка і В.Путіна.

dailylviv.com

До теми

13:19 17 жовтня 2021 р.

Злодії у законі, які потрапили в санкційний список РНБО, виправдані. Сталася помилка

У п’ятницю секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов повідомив, що у санкційних списках «злодіїв у законі» припустилися помилки щодо 108 осіб.

Рубрика: Політика

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

20:44 15 жовтня 2021 р.

"Круті тачки" політиків з Верховної Ради та держорганів передати захисникам на сході Україні, - порада з Польщі

Автомобіль ексшефа Укравтодору, звинуваченого в корупції Славоміра Новака, вартістю кількадесят тисяч євро передано прикордонним службам задля захисту польського кордону на сході.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу