В Україні – 40 тисяч російських військових, – розвідка

15:25 19 листопада 2014 р.


Фото: smoliarm.livejournal.com

Голова Комітету з питань розвідки при Президенті України Ігор Смешко стверджує, що Путін зайде так далеко, як ми це йому дозволимо.

Голова Комітету з питань розвідки при Президенті України Ігор Смешко повідомив сьогодні, 19 листопада, що в Україні перебуває близько 40 тисяч добре озброєних російських військових. Дослівно ж він заявив:

«У нас зараз триває неоголошена війна. Захід виявився неготовим до цього конфлікту, як він був не готовий і до розпаду СРСР. Захід не має жодної цілісної політики.

На нас нападають. Територія нині окупована 40 тисячами добре озброєних вояків. Президент Російської Федерації вирішив, що у цей час він не може більше дозволяти демократію у сусідній країні. Це було б кінцем системи управління в Росії.

Він вирішив, що у Європі немає сильного лідера, а президент США зацікавлений в інших питаннях. Путін зайде так далеко, як ми це йому дозволимо».

Заяву голови Комітету з питань розвідки при Президенті України Ігоря Смешка передає в середу інтернет-видання «iPress.ua».

dailylviv.com

До теми

19:24 7 серпня 2022 р.

Як російські мільярдери Ротенберги обходять британські санкції

Із зобов'язання усім компаніям розкривати справжніх власників влада Великобританії зробила виняток для фірм категорії ELP. Таку фірму і створили російські мільярдери, з'ясували BBC та Finance Uncovered.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу