«Уряд» терористичної «ЛНР» втік із Луганська, залишивши замість себе польових командирів (додано аудіо)

21:57 20 липня 2014 р.

Фото до новини


Фото: vk.me

Про це заявив у неділю голова громадської організації «Права справа» Дмитро Снєгірьов.


Відео: Громадське ТБ

Агенція УНІАН інформує сьогодні, 20 липня, в повідомленні «Керівництво «ЛНР» залишило Луганськ, місто контролюють польові командири, – Права справа»:

«Луганськ залишив уряд самопроголошеної «Луганської народної республіки».  Про це кореспонденту УНІАН заявив голова громадської організації - Громадянська ініціатива «Права справа» Дмитро Снєгірьов з посиланням на інформацію, отриману від джерел, близьких до «ЛНР».

За його словами, «вчора, 19 липня, уряд «ЛНР» залишив Луганськ, і фактично містом керують польові командири бойовиків, зокрема, загін «Лєшого», який базується в захопленій будівлі обласного СБУ».  Також він повідомив, що внаслідок мінометного і артилерійського вогню терористів сильно пошкоджений історичний центр міста.

«В центральній, історичній частині Луганська є значні руйнування, є попадання в інститут культури, гуртожитки університету ім. Даля. Також зараз горять гаражі за магазином «Абсолют» в центрі міста», – сказав Снєгірьов».

Як інформував «Щоденний Львів», радник міністра оборони України Олександр Данилюк повідомив сьогодні: «За інформацією джерела в терористичній організації «Русская православная армия», Гіркін залишив Донецьк», натомість інтернет-видання розповіло вчора: «Один з лідерів терористичної ДНР Денис Пушилін повідомив про свою відставку з обійманої «посади» і залишив територію Донецька».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини