Упала кількість перетинів наземного польсько-українського кордону приватними автомобілями

21:28 31 січня 2020 р.

  • 2

У 2019 році на 19% впала кількість перетинів наземного польсько-українського кордону приватними автомобілями – з 5 до 4 мільйонів. Натомість на 4% виріс рух автобусів і на 1% – вантажівок.

Про це повідомляє аналітичний центр «Європа без бар’єрів» з посиланням на статистичні дані Прикордонної служби Польщі та дані власних досліджень.

У 2019 році на українсько-польському кордоні тривали такі тенденції мобільності як зростання пасажирських авіаперевезень, помірне зростання руху через сухопутний кордон, падіння руху легкових автомобілів.

Продовжилося стрімке зростання кількості перетинів польського кордону повітрям: у 2019 році 700 тисяч громадян України скористалися цим шляхом (+ 75%). Для порівняння – у 2018 році їх було 404 тисячі, а в 2017 – 204 тисячі.

Загальна кількість перетинів наземного кордону України та Польщі в обох напрямках зросла на 1% - до 21,7 млн. Громадяни України в'їжджали до Польщі (усіма шляхами) 10,4 млн разів, з них 9,66 млн - через наземний кордон.

«Попри зростання кількості авіаційних перевезень, ми бачимо сталу динаміку кількості перетинів наземного кордону Польщі. Це найбільш завантажена ділянка кордону як для України, так і для Польщі, де на порівняно невелику кількість пунктів пропуску припадає понад 20 мільйонів перетинів щороку. Імовірно, така ситуація зберігатиметься й надалі, адже дані нашого дослідження свідчать, що понад половина користувачів кордону – мешканці прикордоння», - розповів аналітик ЄББ Руслан Мініч.

Він наголосив на необхідності системних змін на кордоні, зокрема, виконати давно заплановані реконструкції пунктів пропуску, під’їздних доріг у Львівській області, сприяти розвитку туризму та сервісних зон у прикордонних районах.

Нагадаємо, на українсько-польському кордоні зросла кількість відмов.

Нагадаємо, польський уряд надав кошти на будівництво пункту перетину Нижанковичі-Мальховіце.

 


Відео: Львівський пресклуб

dailylviv.com

Коментарі(2)

Сторонній

13:55 01 лютого 2020 р.

Відповісти

''Бляхи''пропали, просто, а так файки перестали,то з польщі памперси,побутову хімію почали везти, на роботу, особливо, ніхто не пішов,і не поїхав за кордон, з цієї категорії. .

Українець

12:59 01 лютого 2020 р.

Відповісти

Контрабанду цигарок прикрили, от і результат. Всі поїхали на роботу на автобусах

До теми

Останні новини

Чотирилапі вихованці ЛКП «Лев» шукають дім. Фото

В Україні підтверджено 548 випадків COVID-19

Ринок землі розпочнеться з липня 2021 року

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу