Уночі до Росії вивезли п’ять вантажівок зі загиблими російськими військовими, – РНБОУ (відео)

13:52 12 листопада 2014 р.


Фото: joinfo.ua

Речник Інформаційно-аналітичного центру Ради національної безпеки і оборони Андрій Лисенко повідомив у середу: «У вівторок опівночі з України через закритий пункт пропуску «Довжанський» вивозили «вантаж 200» на п’яти вантажівках».

«У вівторок з України до Росії на п’ять вантажівках вивезли загиблих військових», – повідомив сьогодні, 12 листопада, під час брифінгу у середу речник Інформаційно-аналітичного центру Ради національної безпеки і оборони Андрій Лисенко. За його словами, у вівторок опівночі з України через закритий пункт пропуску «Довжанський» вивозили «вантаж 200» на п’яти вантажівках, які належать Ростовській похоронній фірмі. Лисенко зазначив, що це були, імовірно, загиблі військові Росії. 

Інтернет-видання «Українська правда», яке передає це повідомлення в середу, також нагадує, що в другій половині серпня в бою під Луганськом українські військові захопили російську БМД з документами Псковської повітряно-десантної дивізії. Про долю екіпажу тоді нічого не повідомлялося.

Пізніше ЗМІ повідомили про загибель 12 псковських десантників. Їхні похорони відбулися 25 серпня, а в жовтні Головна військова прокуратура Російської Федерації заявила, що інформація про загибель псковських десантників не підлягає розголошенню, оскільки є державною таємницею.


Відео: «Ukraine Crisis Media Center»

dailylviv.com

До теми

22:05 8 серпня 2022 р.

17 районних і міських партоб'єднань СДПН хотіли виключити Шредера з партії за дружбу з Путіним

Але спеціальна комісія Соціал-демократичної партії Німеччини у Ганновері не побачила приводів для винесення осуду чи виключення з партії Ґергарда Шредера через його роботу в російських держконцернах і дружбу з Путіним.

Рубрика: Політика

19:24 7 серпня 2022 р.

Як російські мільярдери Ротенберги обходять британські санкції

Із зобов'язання усім компаніям розкривати справжніх власників влада Великобританії зробила виняток для фірм категорії ELP. Таку фірму і створили російські мільярдери, з'ясували BBC та Finance Uncovered.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу