Уночі до Росії вивезли п’ять вантажівок зі загиблими російськими військовими, – РНБОУ (відео)

13:52 12 листопада 2014 р.


Фото: joinfo.ua

Речник Інформаційно-аналітичного центру Ради національної безпеки і оборони Андрій Лисенко повідомив у середу: «У вівторок опівночі з України через закритий пункт пропуску «Довжанський» вивозили «вантаж 200» на п’яти вантажівках».

«У вівторок з України до Росії на п’ять вантажівках вивезли загиблих військових», – повідомив сьогодні, 12 листопада, під час брифінгу у середу речник Інформаційно-аналітичного центру Ради національної безпеки і оборони Андрій Лисенко. За його словами, у вівторок опівночі з України через закритий пункт пропуску «Довжанський» вивозили «вантаж 200» на п’яти вантажівках, які належать Ростовській похоронній фірмі. Лисенко зазначив, що це були, імовірно, загиблі військові Росії. 

Інтернет-видання «Українська правда», яке передає це повідомлення в середу, також нагадує, що в другій половині серпня в бою під Луганськом українські військові захопили російську БМД з документами Псковської повітряно-десантної дивізії. Про долю екіпажу тоді нічого не повідомлялося.

Пізніше ЗМІ повідомили про загибель 12 псковських десантників. Їхні похорони відбулися 25 серпня, а в жовтні Головна військова прокуратура Російської Федерації заявила, що інформація про загибель псковських десантників не підлягає розголошенню, оскільки є державною таємницею.


Відео: «Ukraine Crisis Media Center»

dailylviv.com

До теми

11:50 15 травня 2021 р.

Львівщину відвідали генерали Збройних сил США

Командувач 7-го командування з підготовки ЗС США бригадний генерал Крістофер Норі та командир 5-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС США генерал-лейтенант Джон Колашескі провели робочу зустріч із командувачем з підготовки Командування Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенантом Олександром Павлюком та начальником Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Павлом Ткачуком.

Рубрика: Політика

21:57 14 травня 2021 р.

Зеленський виганяє з України пів тисячі злодіїв у законі: іноземців і своїх

Президент України Володимир Зеленський провів засідання Ради національної безпеки і оборони, на якому було ухвалено рішення про застосування санкцій до представників кримінальних угруповань, затверджено Стратегію розвитку кібербезпеки та погоджено створення загальнонаціональної цифрової багатоканальної телемережі Multiplex.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу