Україну вже «позбавили» на сайті виконкому СНД майже 50-ти тисяч квадратних кілометрів території

15:42 9 жовтня 2014 р.


Фото: facebook.commediasetset=p.10152512592852870&type=1

На сторінці виконавчого комітету Співдружності незалежних держав вказано майже на 50 тисяч квадратних кілометрів меншу площу нашої країни.

На сайті виконкому Співдружності незалежних держав (СНД) «визнали» анексію Криму та відокремлення від України контрольованих проросійськими бойовиками районів Донбасу. Про це свідчать статистичні дані, наведені на офіційному сайті виконкому СНД, який базується в Білорусі.

Зокрема, на сторінці, що містить інформацію про Україну як державу-члена СНД, вказано площу території України, що майже на 50 тисяч квадратних кілометрів менша від площі України в міжнародно визнаних кордонах. Згідно з даними виконкому СНД, площа України складає 557 528 квадратних кілометрів.

Повідомляючи про це сьогодні, 9 жовтня, інформаційна агенція УНІАН також нагадує: «Площа України в міжнародно визнаних кордонах складає 603 700 квадратних кілометрів. Площа території без анексованого Росією Криму дорівнює 576 604 квадратні кілометри. Проросійські бойовики на сході контролюють приблизно одну третину сумарної території Донецької та Луганської областей (приблизно 18 тисяч квадратних кілометрів). При цьому використана на сайті виконкому СНД карта України не має відхилень від визнаних кордонів».

dailylviv.com

До теми

21:04 16 квітня 2021 р.

19 квітня обговорять додатки до кластерів "нормандської четвірки" щодо мінських домоленостей

Володимир Зеленський обговорив з президентом Франції і канцелкою Німеччини виконання домовленостей, які були досягнуті на зустрічі лідерів «Нормандської четвірки» у грудні 2019 року в Парижі.

Рубрика: Політика

20:54 16 квітня 2021 р.

Меркель і Макрон змушують Зеленського виконувати мінські домовленості

Канцлерка Німеччини і президент Франції наголосили президенту України на необхідності повного втілення мінських домовленостей обома сторонами протистояння на Донбасі, а також заявили, що "Німеччина і Франція й надалі докладатимуть зусиль у "нормандському форматі".

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу