Україну вже «позбавили» на сайті виконкому СНД майже 50-ти тисяч квадратних кілометрів території

15:42 9 жовтня 2014 р.


Фото: facebook.commediasetset=p.10152512592852870&type=1

На сторінці виконавчого комітету Співдружності незалежних держав вказано майже на 50 тисяч квадратних кілометрів меншу площу нашої країни.

На сайті виконкому Співдружності незалежних держав (СНД) «визнали» анексію Криму та відокремлення від України контрольованих проросійськими бойовиками районів Донбасу. Про це свідчать статистичні дані, наведені на офіційному сайті виконкому СНД, який базується в Білорусі.

Зокрема, на сторінці, що містить інформацію про Україну як державу-члена СНД, вказано площу території України, що майже на 50 тисяч квадратних кілометрів менша від площі України в міжнародно визнаних кордонах. Згідно з даними виконкому СНД, площа України складає 557 528 квадратних кілометрів.

Повідомляючи про це сьогодні, 9 жовтня, інформаційна агенція УНІАН також нагадує: «Площа України в міжнародно визнаних кордонах складає 603 700 квадратних кілометрів. Площа території без анексованого Росією Криму дорівнює 576 604 квадратні кілометри. Проросійські бойовики на сході контролюють приблизно одну третину сумарної території Донецької та Луганської областей (приблизно 18 тисяч квадратних кілометрів). При цьому використана на сайті виконкому СНД карта України не має відхилень від визнаних кордонів».

dailylviv.com

До теми

14:35 26 вересня 2020 р.

Львівський митрополит Мєчислав Мокшицький заявив про загрозу українського націоналізму

Львівський митрополит латинського обряду, архієпископ Мєчислав Мокшицький заявив, що український націоналізм – це одна з найсерйозніших проблем Римо-католицької церкви на Сході. Духовник бере участь у конференції в Любліні, присвяченій ситуації церкви і поляків на Сході.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу