Українців зобов'язали покинути Румунію у серпні

16:08 7 серпня 2020 р.

Термін перебування іноземців, які не змогли покинути територію Румунії в умовах пандемії COVID-19, спливає 12 серпня 2020 року

За розпорядженням уряду Румунії право на перебування в країні, надане в'їзними візами в Румунію, зберігається впродовж 90 днів з моменту припинення надзвичайного стану.

Про це повідомляє прес-служба відомства, інформує DailyLviv

"Шановні громадяни України. Звертаємо вашу увагу, що термін, впродовж якого зберігається право перебування іноземців, котрі не змогли залишити територію Румунії в умовах пандемії COVID-19, і коли не будуть застосовуватися санкції чи обмежувальні заходи, - до 12 серпня 2020 року", - повідомили в посольстві України.

З 27 липня Румунія належить до списку країн червоної зони. Це країни зі значним поширенням випадків коронавірусу. Тому українці, після повернення з Румунії, зобов'язані перебувати 14 днів на ізоляції - за задекларованою адресою або в обсервації - у спеціальних закладах.

Раніше уряд Румунії прийняв рішення продовжити в'їзд на територію країни іноземцям до 15 серпня, в тому числі й для українців.

А на кордоні Україна-Польща вирішують, як позбутися багатокілометрових черг вантажівок.

dailylviv.com

До теми

19:24 18 вересня 2020 р.

ОПОРА запідозрила ЛОДА у використанні адміністративного ресурсу

У день робочого візиту Президента Володимира Зеленського, у місті Львові та навколо населеного пункту, з'явилися білборди, сітілайти із текстом «Підтримую президента України», зображенням голови Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького та кандидата на посаду міського голови міста Львова Тараса Кльофи.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу