Українці залишили військову частину в Новофедорівці, оскільки їх штурмували, прикрившись жінками (відео)

16:20 22 березня 2014 р.


Фото: Reuters

Як повідомив у суботу керівник медіацентру Міноборони в Криму Владислав Селезньов, особовий склад авіабригади ВМСУ виконав перед цим Державний Гімн України.


Video streaming by Ustream

За інформацією керівника медіацентру Міноборонив Криму Владислава Селезньова, особовий склад авіабригади Військово-Морських Сил України виконав у в суботу в своїй військовій частині А1100 у Новофедорівці після штурму російськими окупантами та «тітушками» Державний Гімн України та залишив її. За словами громадського активіста Костянтина Реуцького, вона відтак стала базою авіації Чорноморського флоту Російської Федерації. 

Повідомляючи про це, «Українська правда» нагадує, що перед цим уранці 22 березня командуванню авіабригади ВСМУ висунули ультиматум – здатися або очікувати на штурм військової частини А1100. Після цього «тітушки» закидали українських військових димовими шашками.

Керівник медіа-центру Міноборони у Криму Владислав Селезньов інформував у суботу: «Джерела з Новофедоровки повідомили: йде штурм, працюють «тітушки». Персонал української бази закидали димовими шашками. Все в диму. Ми відступили в будівлю штабу. «Зелені чоловічки» стоять осторонь, спостерігають. Серед нападників є місцеві, але дуже багато не місцевих, обличчя людей не знайомі. Під ворота військової частини підігнали вантажівку та мікроавтобус».

Пізніше стало відомо, що серед тих, хто нападали на частину – жінки, за їх плечима – чоловіки в цивільному (ніби мешканці). Своєю чергою, спільнота «Крим.SOS» повідомляла: «Журналістів вигнали за дорогу і заборонили наближатись, «бо будуть наслідки». «Солдати забарикадувались і співають Гімн».

Натомість інтернет-видання «Думская.net» нагадує: «На щастя, раніше українським морським авіаторам вдалося переправити всю техніку на «материк».


Відео: ТСН.ua

dailylviv.com

До теми

13:19 17 жовтня 2021 р.

Злодії у законі, які потрапили в санкційний список РНБО, виправдані. Сталася помилка

У п’ятницю секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов повідомив, що у санкційних списках «злодіїв у законі» припустилися помилки щодо 108 осіб.

Рубрика: Політика

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

20:44 15 жовтня 2021 р.

"Круті тачки" політиків з Верховної Ради та держорганів передати захисникам на сході Україні, - порада з Польщі

Автомобіль ексшефа Укравтодору, звинуваченого в корупції Славоміра Новака, вартістю кількадесят тисяч євро передано прикордонним службам задля захисту польського кордону на сході.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу