Українським військовим пропонували за здачу автомобільної частини $200 тисяч, – ЗМІ

09:15 23 березня 2014 р.


Фото: vesti.ua

Про це повідомив із Криму офіцер у відставці.

Офіцер у відставці, товариш якого разом з іншими патріотами залишаються вірними присязі і не збираються здавати автомобільну частину, розташовану біля Севастополя, та її майно російським окупантам, повідомив інтернет-виданню «Еспресо.TV», що її командир-зрадник пропонував своїм колишнім підлеглим здати цю частину й перейти на бік Росії за $200 тисяч. Офіцер-відставник розповів:

«Командир цієї частини вже кілька днів «у бігах», оскільки перейшов на бік Росії. А тут приїхав на новенькому позашляховику «Порш кайєн» і запропонував своєму заступнику, капітану 3 рангу, який зараз прийняв командування частиною, $200 тисяч за те, щоб українські військові перейшли під юрисдикцію Росії. Він отримав відповідь, що цього не буде, і поїхав у невідомому напрямку».

У цій автомобільній частині є чимала кількість законсервованої техніки – БТРів, БМП, БРДМів, які коштують як кількасот «кайєнів», зазначив він. Однак ситуація тут така ж, як і з іншими українськими гарнізонами, розташованими в Криму.

Нових наказів від командування не надходило, й офіцери не знають, як адекватно відповідати на силові дії озброєних окупантів. Офіцери частини планують звернутися до командування і хочуть отримати конкретні вказівки про те, як їм діяти в нинішній ситуації.  

dailylviv.com

До теми

13:23 25 жовтня 2021 р.

31 жовтня у чотирьох районах Львівщини відбудуться місцеві вибори

Уже за тиждень, 31 жовтня, в чотирьох районах Львівської області відбудуться місцеві вибори. Цього дня на позачергових виборах обиратимуть Комарнівського міського (Львівський район) і Шегинівського сільського (Яворівський район) голів.

Рубрика: Політика

21:54 24 жовтня 2021 р.

Міністерство оборони очолить ексльвів'янин, який має успішну кар'єру в Києві

Президент України Володимир Зеленський погодив кандидатуру нового керівника Міністерства оборони. Ним має стати чинний віцепрем’єр-міністр з питань реінтеграції окупованих територій Олексій Резніков.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу