Українських військових нарешті розпочали виводити зі сім'ями з Криму на материкову частину України

14:32 25 березня 2014 р.


Фото: Reuters

Про це повідомив у вівторок керівник центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук.

Він інформує сьогодні, 25 березня, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook»

«За оперативними даними групи «Інформаційне Опір», українські морські піхотинці, виведені з Криму, через Генічеськ йдуть на Мелітополь. Тут на базі однієї з військових частин ЗС України створенопункт прийому військовослужбовців, виведених з АРК.

Далі морпіхи підуть в один з населених пунктів Одеської області, де на базі виведеного батальйону морської піхоти буде сформована перша бригада морської піхоти. Паралельно вирішується питання з евакуацією інших частин і підрозділів ЗС України з Криму (точніше, тих військовослужбовців з їх складу, які залишилися вірними української присяги).

Крім того, Міноборони і Генштаб відпрацьовують варіанти вивезення на материк решти членів сімей військовослужбовців. Доля техніки і озброєння, а також майна наших військових частин залишається неясною.

Військове відомство веде переговори з Міноборони і Генштабом ЗС Росії в телефонному режимі. Але вище командування окупантів не демонструє бажання вести конструктивний діалог і вирішувати найактуальніші проблеми, щодо долі військових частин ЗС України у Криму».

Як повідомляв «Щоденний Львів», у Москві ще не погодилися на виведення українських військ з Криму зі зброєю – прес-секретар Путіна Пєсков заявив у вівторок, що це питання вирішуватиме міноборони Росії.

dailylviv.com

До теми

13:19 17 жовтня 2021 р.

Злодії у законі, які потрапили в санкційний список РНБО, виправдані. Сталася помилка

У п’ятницю секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов повідомив, що у санкційних списках «злодіїв у законі» припустилися помилки щодо 108 осіб.

Рубрика: Політика

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

20:44 15 жовтня 2021 р.

"Круті тачки" політиків з Верховної Ради та держорганів передати захисникам на сході Україні, - порада з Польщі

Автомобіль ексшефа Укравтодору, звинуваченого в корупції Славоміра Новака, вартістю кількадесят тисяч євро передано прикордонним службам задля захисту польського кордону на сході.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу