Українські військові не здали за час перемир’я жодного населеного пункту, – РНБОУ

17:58 9 жовтня 2014 р.


Фото: pravda-team.ru

Керівник Інформаційно-аналітичного центру Ради національної безпеки і оборони Андрій Лисенко заявив у четвер: «Не отримавши за цей період жодної перемоги, «прем’єр-міністр» так званої ДНР намагається приписати собі віртуальні перемоги і поспішив заявити про 38 начебто захоплених населених пунктів».

«За час дії режиму припинення вогню, який розпочався 5 вересня цього року в межах Мирного плану Президента України Петра Порошенка, українські військові не здали жодного населеного пункту», – заявив сьогодні, 9 жовтня, під час брифінгу в Києві речник Інформаційно-аналітичного центру Ради національної безпеки і оборони Андрій Лисенко. За його словами, не отримавши за цей період жодної перемоги, «прем’єр-міністр» так званої ДНР намагається приписати собі віртуальні перемоги і поспішив заявити про 38 начебто захоплених населених пунктів.

«Насправді бойовики несуть лише втрати у людських ресурсах та бойовій техніці. А найголовніше – з кожним днем терористи втрачають все більше довіри навіть тієї частини населення, яка спочатку повірила в існування т.зв. ДНР», – запевнив полковник Андрій  Лисенко. – На території, яку поки що контролюють терористи, розташовані сотні дрібних населених пунктів, за які ніколи бої не точилися. Тому звертаємось до ЗМІ з проханням не довіряти брехливим заявам ватажків бандоформувань і не тиражувати їхню дезінформацію».

Про це повідомляється в четвер на сайті Інформаційно-аналітичного центру Ради національної безпеки і оборони.

dailylviv.com

До теми

17:10 22 квітня 2021 р.

ЛМР оновлює структуру, але не називає чисельність працівників і їхні зарплати

Департамент міської мобільності стане департаментом міської мобільності та вуличної інфраструктури, а управління транспорту – управлінням міської мобільності.

Рубрика: Політика

14:32 22 квітня 2021 р.

Партійні квоти не гарантують потрапляння кандидатки в депутатки, - з круглого столу у Львові

Партійні квоти не гарантують потрапляння кандидатки в депутати. А застава, яку вносять кандидати і кандидатки, не є перепоною для участі жінок у виборах в органи місцевого самоврядування.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу