Українські військові будуть виведені з Криму (відео)

13:48 22 березня 2014 р.


Фото: inforesist.org

Про це, як повідомляє в суботу «Телеканал ТВі», заявили у Міністерстві оборони.

«Телеканал ТВі» інформує сьогодні, 22 березня в повідомленні «Українські військові найближчим часом будуть виведені з Криму»:

«У Мінобороні спростовують, що проти службовців порушили кримінальні провадження. Українські військові, які не перейшли на бік окупантів будуть виведені з Криму.Про це повідомили у Міністерстві оборони України. 

Міністерство вважає вояків справжніми героями. І спростовує інформацію про, начебто, порушені проти українських вояків кримінальні провадження.

У заяві Міноборони йдеться: військовослужбовцям планують надати статус «учасника бойових дій». А їхні сім'ї – будуть евакуйовані з Криму. Точні дати евакуації у мінобороні знають, але журналістам їх не називають.  

У той же час глава Міноборони розкритикував дії українських військових на території Криму. Ігор Тенюх наголосив, що військовим був даний наказ – оборонятися, і що армійцям давно дозволили використовувати зброю.

Нагадаємо, військові в Криму постійно скаржаться на відсутність вказівок, щодо конкретних дій від керівництва держави. А нерішучі дії військових на місцях, міністр пояснив поганою підготовкою армії та недостатньою увагою до військових протягом останніх років».

Натомість на сайті Міністерства оборони України розміщено повідомлення «Жоден з військовослужбовців у Криму – патріотів своєї держави, які не зрадили військовій присязі на вірність українському народові, не буде залишений!», у якому йдеться::

«Останнім часом у Криму активно поширюється підготовлена російськими спецслужбами дезінформація про те, що нібито підрозділи Збройних Сил України після виведення з півострова «на материк» будуть негайно розформовані, а проти кожного українського військовослужбовця українською прокуратурою вже порушено кримінальну справу за державну зраду. Міністерство оборони України заявляє, що подібні провокаційні заяви та повідомлення не мають нічого спільного з реальністю та є безумовною дезінформацією!

Військовослужбовці Збройних Сил України, які проходять службу в Криму, є Справжніми Героями для кожного українця. Сьогодні на найвищому рівні розглядається питання щодо надання кожному з них статусу «учасника бойових дій», забезпечення інших гарантій та соціальних пільг за виявлені витримку та мужність.

Жоден з військовослужбовців у Криму – Патріотів своєї держави, які не зрадили Військовій присязі на вірність Українському народові, не буде залишений – такою є офіційна позиція керівництва Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних Сил України».


Відео: «Телеканал ТВі»

dailylviv.com

До теми

18:16 21 жовтня 2021 р.

ЦНАП у Львові приймає від мешканців замовлення на адмінпослугу без візиту

У Львові розвивають дистанційні сервіси комунікації з владою. Тож мешканці можуть замовити потрібну їм адміністративну послугу без візиту до ЦНАП – для цього потрібен лише доступ до інтернету.

Рубрика: Політика

13:19 17 жовтня 2021 р.

Злодії у законі, які потрапили в санкційний список РНБО, виправдані. Сталася помилка

У п’ятницю секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов повідомив, що у санкційних списках «злодіїв у законі» припустилися помилки щодо 108 осіб.

Рубрика: Політика

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу