Українські військові увійшли в міста Торез і Шахтарськ на Донеччині (відео)

15:49 27 липня 2014 р.

Фото до новини


Фото: АР

Про це повідомляють у неділю ЗМІ з посиланням на очевидців.


Відео: Мілітарний Портал

Інтернет-видання «Корреспондент.net» інформує сьогодні, 27 липня, в повідомленні «Українські військові зайшли у міста Торез і Шахтарськ»:

«Українські війська увійшли в Торез і Шахтарськ. Про це повідомляють користувачі соціальних мереж.

«Наші рідні хлопці вже в Торезі. У центрі міста танки, в небі працює авіація. У Шахтарську чутні поодинокі постріли - то триває зачистка міста від колорадської мразоти», – пише уродженець Шахтарська Дмитро Остапенко.

Подібну інформацію публікують також інші користувачі. Водночас, сайт «Новороссия» пише, що за повідомленням зі штабу ополчення ДНР, колоні бронетехніки української армії вдалося прорватися на околицю Шахтарська.

Сепаратисти ведуть вуличні бої. До шахтарського гарнізону «ополченців» вирушила допомога з Донецька.

«Місто Шахтарськ – важливий стратегічний пункт сполучення між Донецьком і Луганськом. Його падіння – означатиме повну блокаду Донецька, Горлівки та Макіївки, відрізавши цим містам основну гілку продовольчого постачання», – йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, підрозділи ЗСУ вже вийшли на околицю Горлівки, знищено вісім одиниць бойової техніки».

Натомість інтернет-аидання «Новости Донбасса» інформує сьогодні, 27 липня, в повідомленні «Українські війська звільнили Шахтарськ (оновлено)»

«Українські війська увійшли в Шахтарськ і ведуть бої в місті. Про це повідомляють місцеві жителі. 

Війська увійшли в місто з півночі – з боку міста Дебальцеве, хоча терористи очікували атаки з півдня.  Терористи включили в місті сирени і відстрілюються. У місті чутні сильні вибухи.

На підмогу терористам прибули 2 «Камаза» з бойовиками зі Сніжного.  Станом на 14:30 місто зайнятий українськими військами на вулицях звучать рідкісні постріли». 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини