Українські силовики звільнили від бойовиків місто Лутугине й селище Розкішне, – ЛугОДА

17:16 22 липня 2014 р.

  • 0
  • 3996


Фото: facebook.comahmenidphotos

Про це повідомила у вівторок виконувач обов’язків голови Луганської облдержадміністрації Ірина Верігіна.

Телеканал «112 Україна» інформує сьогодні, 22 липня, в повідомленні «Українські силовики звільнили від бойовиків Розкішне та Лутугине, – ЛОДА»:

«Українські силовики звільнили від бойовиків Розкішне і Лутугине. Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» заявила в.о. голови Луганської ОДА Ірина Верігіна

«Обстріл Луганська триває, але українська армія звільнила міста Розкішне, Георгіївка, Лутугине, селище Ювілейне. Я була сьогодні в Рубіжному, над Рубіжним є державний прапор. І люди в Рубіжному задоволені, що державний прапор з'явився за кілька днів у місті. Також українська армія звільнила Попасну, тобто йде наступ української армії по всім територіям», – зазначила Верігіна».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

17:07 19 квітня 2019 р.

На Львівщині поширювали спецвипуск «Україна молода» з «чорним піаром» проти Зеленського

Громадянська мережа ОПОРА дослідила, як розгорталась передвиборча кампанія кандидатів на пост Президента в квітні у Львівській області. Основними формами агітації були зовнішня реклама, реклама в медіа, публічні заяви місцевих лідерів думок.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 513

14:00 11 квітня 2019 р.

У Львівській ОДА формують новий склад Громадської ради

Завершився прийом документів від представників інститутів громадянського суспільства для участі в установчих зборах з формування нового складу Громадської ради при Львівській облдержадміністрації.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 567