Українські силовики знищили на Донбасі більше 500 терористів

21:05 3 червня 2014 р.


Фото: AP

Про такі результати проведення антитерористичної операції повідомило у вівторок агенції «ЛІГАБізнесІнформ» джерело в керівництві АТО.

Джерело в керівництві антирерористично операцією на сході України повідомило сьогодні, 3 червня, агенції «ЛІГАБізнесІнформ», що у вівторок у районі села Семенівка під Слов'янськом в результаті антитерористичної операції знищено більше 500 бойовиків, а ще 1,5 тисячі терористів отримали поранення, натомість втрати серед українських силовиків склали троє убитими і 50 пораненими. Він також зазначив , що сьогодні в районі операції АТО проти основних сил терористів «жорстко працювала авіація і артилерія». «Фактично ми сьогодні зачистили від бойовиків весь північ Донецької області» – повідомило джерело.

Як інформував «Щоденний Львів», муфтій Духовного управління мусульман України Саід Ісмагілов заявив у вівторок, що на Донбасі знищено бойовиків із Єгипту та Йорданії, а тепер з’явилися серед них казанські татари.

dailylviv.com

До теми

13:16 31 липня 2021 р.

Колишня львів'янка стала першою жінкою-командувачкою у Збройних Силах України на генеральській посаді

Міністр оборони України Андрій Таран підписав наказ про призначення полковника медичної служби, головного інспектора Головної інспекції Міністерства оборони Тетяни Остащенко на посаду Командувача Медичних сил Збройних Сил України.

Рубрика: Політика

17:25 30 липня 2021 р.

Кабмін визначив нові зарплати в органах місцевого самоврядування: кому - скільки

Посадові оклади працівників апарату міських рад міст, яким надано статус міст-курортів, встановлюються із застосуванням коефіцієнта 2. На Львівщині на такий статус претендують Моршин і Трускавець.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу