Українські силовики на 29-му й 31-му блокпостах просять допомоги – їм загрожує оточення, – ЗМІ (відео)

10:30 29 жовтня 2014 р.


Фото: ZIK/EPA/UPG

Як повідомила в середу журналіст Євгенія Цвєтанська, «військові кажуть, що найближчим часом є загроза оточення і 31-го блокпосту, і 29-го, якщо негайно їх не укріпити».

Силовики з 31-го блокпосту на Луганщині просять допомоги, бо можуть потрапити в оточення найманців, як і 32-ий блокпост, який відвели учора.  Окрім 31-го блокпосту в щільне кільце бойовиків може потрапити і 29-ий. Наразі вони обидва знаходяться на передовій.

«Фактично 31 блокпост, який найближчий (до 32-го. – Ред.), він став передовою лінією. Військові кажуть, що найближчим часом є загроза оточення і 31-го блокпосту, і 29-го, якщо негайно їх не укріпити», - розповіла кореспондент «Телевізійної служби новин» каналу «1+1» Євгенія Цвєтанська.

Наразі відомо, що хлопці, які залишили 32-ий блокпост, проходять реабілітацію на Луганщині. Ротація та перепочинок на них чекають трохи пізніше. Їх можуть відправити охороняти інші позиції, однак це питання поки вирішується. 

Як повідомлялося раніше, з оточеного 32-го блокпосту вийшли усі українські військові. Вони забрали з собою боєприпаси та техніку. 


Відео: ТСН

dailylviv.com

До теми

17:59 27 вересня 2020 р.

250 українських військових вилетіли зі Львова в Конго

В командуванні сухопутних військ ЗСУ відбулись проводи військовослужбовців чергової ротації вертолітного загону місії ООН зі стабілізації в Демократичній Республіці Конго.

Рубрика: Політика

15:15 27 вересня 2020 р.

У Львові, удаючи опитування, дві політпартії збирають персональні дані містян

У Львові представники ВО «Батьківщина» збирають підписи та персональні дані містян під виглядом опитування щодо програми «Доступні ліки та безкоштовні аналізи у лабораторіях». А «Європейська Солідарність» пропонує заповнити анкету прихильника і розповісти про житлово-комунальні проблеми. Такі дії можуть мати ознаку маніпуляції з даними виборцями.

Рубрика: Політика

14:35 26 вересня 2020 р.

Львівський митрополит Мєчислав Мокшицький заявив про загрозу українського націоналізму

Львівський митрополит латинського обряду, архієпископ Мєчислав Мокшицький заявив, що український націоналізм – це одна з найсерйозніших проблем Римо-католицької церкви на Сході. Духовник бере участь у конференції в Любліні, присвяченій ситуації церкви і поляків на Сході.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу