Українські спецслужби десятки разів попереджали керівництво держави про час нападу Росії, – спікер

11:20 26 червня 2014 р.


Фото: ТСН

Про це повідомив Голова Верховної Ради Олександр Турчинов.

Агенція УНІАН інформує сьогодні, 26 червня, в повідомленні «Турчинов: по 10 разів на місяць спецслужби повідомляли, що час військового нападу РФ на Україну визначено»:

«Коли Росія вторглася до Криму, українська армія була не готова протистояти агресії, розповів спікер Верховної Ради Олександр Турчинов, який виконував обов'язки Президента України під час анексії Росією півострова. Про це спікер Верховної Ради Олександр Турчинов розповів в інтерв'ю журналу «Новое время страны».

«Десь по 10 разів в місяць наші спецслужби повідомляли, що час військового нападу зі сторони РФ визначено – зазвичай це було в 3-4 ранку. І ми сиділи в бойовій готовнотси на командному пункті, а залишки армії готувалися до відкритої війни з східним сусідом. Але її не відбулося. Думаю, Москва чекала помилок з нашого боку, проколу», – розповів Турчинов.  Крім цього, він зазначив, що коли Росія вторглася в український Крим, армія була не готова протистояти агресії.

«Росія оголосила війну, розпочалася окупація Криму. Росіяни обрали вдалий час: в перші дні міністр оборони доповів мені, що ми можемо протиставити російської агресії аж 5 тисяч осіб. По всій Україні», – підкреслив Турчинов».

dailylviv.com

До теми

14:35 26 вересня 2020 р.

Львівський митрополит Мєчислав Мокшицький заявив про загрозу українського націоналізму

Львівський митрополит латинського обряду, архієпископ Мєчислав Мокшицький заявив, що український націоналізм – це одна з найсерйозніших проблем Римо-католицької церкви на Сході. Духовник бере участь у конференції в Любліні, присвяченій ситуації церкви і поляків на Сході.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу