Українські спецслужби десятки разів попереджали керівництво держави про час нападу Росії, – спікер

11:20 26 червня 2014 р.


Фото: ТСН

Про це повідомив Голова Верховної Ради Олександр Турчинов.

Агенція УНІАН інформує сьогодні, 26 червня, в повідомленні «Турчинов: по 10 разів на місяць спецслужби повідомляли, що час військового нападу РФ на Україну визначено»:

«Коли Росія вторглася до Криму, українська армія була не готова протистояти агресії, розповів спікер Верховної Ради Олександр Турчинов, який виконував обов'язки Президента України під час анексії Росією півострова. Про це спікер Верховної Ради Олександр Турчинов розповів в інтерв'ю журналу «Новое время страны».

«Десь по 10 разів в місяць наші спецслужби повідомляли, що час військового нападу зі сторони РФ визначено – зазвичай це було в 3-4 ранку. І ми сиділи в бойовій готовнотси на командному пункті, а залишки армії готувалися до відкритої війни з східним сусідом. Але її не відбулося. Думаю, Москва чекала помилок з нашого боку, проколу», – розповів Турчинов.  Крім цього, він зазначив, що коли Росія вторглася в український Крим, армія була не готова протистояти агресії.

«Росія оголосила війну, розпочалася окупація Криму. Росіяни обрали вдалий час: в перші дні міністр оборони доповів мені, що ми можемо протиставити російської агресії аж 5 тисяч осіб. По всій Україні», – підкреслив Турчинов».

dailylviv.com

До теми

23:06 27 липня 2021 р.

Захищати власну незалежність та підтримувати сусідів: Польща має намір збільшити армію

Газета «Rzeczpospolita»у статті «Мрія про військову міць» пише про наміри збільшити чисельність польської армії до 250 тисяч осіб, щоб дорівнятися Франції (270 тис.) чи Україні (255 тис.), і бути більшою, ніж армії Німеччини (185 тис.), Ізраїлю (170 тисяч) чи Великобританії (195 тисяч).

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу