Українські розвідка й контррозвідка контролювалися Росією до кінця лютого 2014 року, – військовий експерт

10:28 4 червня 2014 р.


Фото: seabreeze.org.ua

Повідомляючи про це, військовий експерт Леонід Поляков додає: «На кінець лютого наша розвідка і контррозвідка були повністю розвалені».

Військовий експерт Леонід Поляков розповів в ефірі «Телеканалу новин «24», що до кінця лютого 2014 року українські розвідка й контррозвідка контролювалися Росією, відтак констатував: «На кінець лютого наша розвідка і контррозвідка були повністю розвалені».

«Учасники АТО, зокрема сили розвідки, контррозвідки працюють так, як вони можуть працювати. Для підвищення їхньої роботи потрібен час і ресурси. На кінець лютого наша розвідка і контррозвідка були повністю розвалені. Їх контролювали з РФ», – також заявив експерт.

Як наголосив військовий експерт Леонід Поляков, для нього незрозумілим є той факт, що так довго Держприкордонслужба не могла перейти від охорони східного кордону до його оборони. Він також додав: « АТО має обмежений масштаб. Не все, що відбувається на Сході, – є в рамках антитерористичної операції. Адже терористи нападають навіть на військові об’єкти, які не беруть участь у АТО».

Більш докладно – на відео «Телеканалу новин «24».


Відео: «Телеканал новин «24».

dailylviv.com

До теми

23:06 27 липня 2021 р.

Захищати власну незалежність та підтримувати сусідів: Польща має намір збільшити армію

Газета «Rzeczpospolita»у статті «Мрія про військову міць» пише про наміри збільшити чисельність польської армії до 250 тисяч осіб, щоб дорівнятися Франції (270 тис.) чи Україні (255 тис.), і бути більшою, ніж армії Німеччини (185 тис.), Ізраїлю (170 тисяч) чи Великобританії (195 тисяч).

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу