Українські розвідка й контррозвідка контролювалися Росією до кінця лютого 2014 року, – військовий експерт

10:28 4 червня 2014 р.


Фото: seabreeze.org.ua

Повідомляючи про це, військовий експерт Леонід Поляков додає: «На кінець лютого наша розвідка і контррозвідка були повністю розвалені».

Військовий експерт Леонід Поляков розповів в ефірі «Телеканалу новин «24», що до кінця лютого 2014 року українські розвідка й контррозвідка контролювалися Росією, відтак констатував: «На кінець лютого наша розвідка і контррозвідка були повністю розвалені».

«Учасники АТО, зокрема сили розвідки, контррозвідки працюють так, як вони можуть працювати. Для підвищення їхньої роботи потрібен час і ресурси. На кінець лютого наша розвідка і контррозвідка були повністю розвалені. Їх контролювали з РФ», – також заявив експерт.

Як наголосив військовий експерт Леонід Поляков, для нього незрозумілим є той факт, що так довго Держприкордонслужба не могла перейти від охорони східного кордону до його оборони. Він також додав: « АТО має обмежений масштаб. Не все, що відбувається на Сході, – є в рамках антитерористичної операції. Адже терористи нападають навіть на військові об’єкти, які не беруть участь у АТО».

Більш докладно – на відео «Телеканалу новин «24».


Відео: «Телеканал новин «24».

dailylviv.com

До теми

10:11 25 вересня 2020 р.

Сьогодні на Львівщині закінчуються військові навчання «Rapid Trident-2020»

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного добігають кінця двотижневі українсько-американські навчання Rapid Trident-2020. Навчання завершаться сьогодні, 25 вересня.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу