Українські військові кораблі в Донузлаві й «Славутич» – під українськими прапорами (відео)

11:52 22 березня 2014 р.

Корвет «Вінниця»

Корвет «Вінниця»
Фото: dumskaya.net

Про це повідомляють у суботу керівник кримського медіа-центру Міністерства оборони України Владислав Селезньов, «Думская.net» і «Євромайдан SOS».

Керівник кримського медіа-центру Міністерства оборони України Владислав Селезньов інформує сьогодні, 22 березня, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook»: «О 9.00 на українських кораблях в Донузлаві і на кораблі управління «Славутич» у Севастополі відбувся традиційний підйом прапора. Екіпажі кораблів на бойових постах».

Своєю чергою, одеське інтернет-видання «Думская.net» розповідає в повідомленні «Командир корвета «Вінниця»: Ми вірні Україні. В крайньому разі команда корабля готова знищити його»:

«Командир корвета «Вінниця», який базується на озері Донузлав, поінформував, що він і команда залишаються вірними присязі. За словами офіцера, корабель, який досі, за всієї фінансової допомоги Вінниці як міста-шефа, ще не залікував рани, нанесені страшним листопадовим штормом 2007 року, навряд чи зможе залишити базу і вийти у відкрите море.

Однак здавати корвет командир і особовий склад не будуть. «Це – наш корабель, ми скидалися на деталі, своїми руками його відновлювали, і присяга наша – не порожні слова», – сказав офіцер.

«Вінниця» стоїть в двадцяти метрах від причалу Південної військово-морської бази, захопленої ворогом. В крайньому разі команда корабля готова знищити його, щоб не дістався окупантам».

Натомість спільнота «Євромайдан SOS» повідомляє на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook»: «Севастополь, Крим. Мобільна група «Євромайдан SOS» повідомляє, що корвет «Славутич» знаходиться під контролем україських військових. Вихід з порту блокується кораблем розмагнічення ЧФ РФ».


Відео: Андрей Сергеевич

dailylviv.com

До теми

13:23 25 жовтня 2021 р.

31 жовтня у чотирьох районах Львівщини відбудуться місцеві вибори

Уже за тиждень, 31 жовтня, в чотирьох районах Львівської області відбудуться місцеві вибори. Цього дня на позачергових виборах обиратимуть Комарнівського міського (Львівський район) і Шегинівського сільського (Яворівський район) голів.

Рубрика: Політика

21:54 24 жовтня 2021 р.

Міністерство оборони очолить ексльвів'янин, який має успішну кар'єру в Києві

Президент України Володимир Зеленський погодив кандидатуру нового керівника Міністерства оборони. Ним має стати чинний віцепрем’єр-міністр з питань реінтеграції окупованих територій Олексій Резніков.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу