Українські й російські військові погодили проект відведення своїх підрозділів на Донбасі, – ОБСЄ

10:22 15 листопада 2014 р.


Фото: Reuters

Організація з безпеки і співробітництва в Європі повідомила також, що українські й російські військові тільки почали обговорювати з представниками бойовиків «ДНР» свій чорновий варіант плану обопільного відводу підрозділів до розмежувальної лінії на Донбасі.

Українські та російські військові повідомили Організацію з безпеки і співробітництва в Європі, що вони склали в рамках «Центру з контролю і координації» склали проект плану обопільного відводу своїх підрозділів до розмежувальної лінії на Донбасі, а також виконання інших пунктів Мінського протоколу. В звіті від 13 листопада ОБСЄ зазначає, що цей проект передбачає три стадії реалізації – два дні «тиші», виведення важкої техніки протягом п'яти днів, і потім розподіл сил по лінії контакту згідно з Мінським меморандумом протягом 21 дня.

Рішення, пише у звіті організація, було прийнято в рамках «Об'єднаного центру з контролю і координації». У той же час в ОБСЄ зазначили, що військові України і РФ тільки почали обговорювати їх проект з представниками бойовиків «ДНР». Про так звану «ЛНР» в даному контексті не згадується. 

В ОБСЄ неодноразово заявляли, що покладають надії, тому і тісно співпрацюють з створеним «Об'єднаним центром з контролю і координації», в який входять українські та російські військові. У зв'язку із зайвою довірою ОБСЄ на засіданнях повідомляє про місця дислокації українських військових при військових РФ, які, як відомо, надають терористам як політичну, так і військову підтримку. Сама ж Росія присутність своїх військ в Україні спростовує вже кілька місяців, незважаючи на величезну кількість незаперечних доказів.

Про це повідомляється сьогодні, 15 листопада, на сайті київської газети «Дзеркало тижня. Україна».

dailylviv.com

До теми

13:26 17 травня 2021 р.

Енкаведистський садизм на Донбасі у виконанні росіян і сепаратистів проти громадян України, - звіт

Під час війни на Донбасі, що триває з 2014 року, в полон до сепаратистів потрапило майже 4 тисячі громадян України. Більшість з них зазнали тортур, яких не знає цивілізований світ.

Рубрика: Політика

11:50 15 травня 2021 р.

Львівщину відвідали генерали Збройних сил США

Командувач 7-го командування з підготовки ЗС США бригадний генерал Крістофер Норі та командир 5-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС США генерал-лейтенант Джон Колашескі провели робочу зустріч із командувачем з підготовки Командування Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенантом Олександром Павлюком та начальником Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Павлом Ткачуком.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу