Українські й російські військові погодили проект відведення своїх підрозділів на Донбасі, – ОБСЄ

10:22 15 листопада 2014 р.


Фото: Reuters

Організація з безпеки і співробітництва в Європі повідомила також, що українські й російські військові тільки почали обговорювати з представниками бойовиків «ДНР» свій чорновий варіант плану обопільного відводу підрозділів до розмежувальної лінії на Донбасі.

Українські та російські військові повідомили Організацію з безпеки і співробітництва в Європі, що вони склали в рамках «Центру з контролю і координації» склали проект плану обопільного відводу своїх підрозділів до розмежувальної лінії на Донбасі, а також виконання інших пунктів Мінського протоколу. В звіті від 13 листопада ОБСЄ зазначає, що цей проект передбачає три стадії реалізації – два дні «тиші», виведення важкої техніки протягом п'яти днів, і потім розподіл сил по лінії контакту згідно з Мінським меморандумом протягом 21 дня.

Рішення, пише у звіті організація, було прийнято в рамках «Об'єднаного центру з контролю і координації». У той же час в ОБСЄ зазначили, що військові України і РФ тільки почали обговорювати їх проект з представниками бойовиків «ДНР». Про так звану «ЛНР» в даному контексті не згадується. 

В ОБСЄ неодноразово заявляли, що покладають надії, тому і тісно співпрацюють з створеним «Об'єднаним центром з контролю і координації», в який входять українські та російські військові. У зв'язку із зайвою довірою ОБСЄ на засіданнях повідомляє про місця дислокації українських військових при військових РФ, які, як відомо, надають терористам як політичну, так і військову підтримку. Сама ж Росія присутність своїх військ в Україні спростовує вже кілька місяців, незважаючи на величезну кількість незаперечних доказів.

Про це повідомляється сьогодні, 15 листопада, на сайті київської газети «Дзеркало тижня. Україна».

dailylviv.com

До теми

14:37 17 серпня 2022 р.

У Львові використають усі заходи безпеки для зустрічі Зеленського, Ердогана і Гутерреша

У четвер, 18 серпня, президент Володимир Зеленський зустрінеться у Львові з президентом Туреччини Реджепом Ердоганом і генсеком ООН Антоніо Гутеррешем.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу