Українські десантники відбили вночі атаку заблокованих у Слов’янську терористів (відео)

12:02 3 травня 2014 р.

Фото до новини

Про це повідомляє сьогодні, 3 травня, Міністерство оборони.


Відео: «Телеканал новин «24»

У сьогоднішньому повідомленні Міноборони «Десантники відбили атаку озброєних терористів» йдеться:

«Міністерство оборони України повідомляє, що після запеклого бою в районі села Андріївка поблизу Слов’янська ситуація в районі цього населеного пункту локалізована і повністю контрольована. Колонні підрозділу Збройних Сил України вдалося вийти з-під обстрілу і відбити напад терористів. При цьому група озброєних екстремістів здійснювала вогневий напад із застосуванням важкого та стрілецького озброєння та активно застосовувала ручні гранати.

На жаль, цієї ночі два десантника загинуло. Один від кулі снайпера, другий – від вибуху гранати.

Семеро десантників отримали поранення різного ступеня важкості. Проте всі вони відмовляються від госпіталізації і клопочуть перед командуванням залишити їх у строю та дати можливість продовжувати брати участь в антитерористичній операції. Пораненим десантникам надано медичну допомогу, а остаточне рішення щодо їхнього перебування лавах підрозділу залежить від лікарів.

Нагадаємо, напередодні вдень посібниками терористів була здійснена спроба перешкодити виконанню десантниками завдань за призначенням шляхом блокування. При цьому екстремісти використовували вже звичну для себе тактику терористичних угруповань – залучення до блокування місцевих мешканців, у тому числі жінок.

Спільно з підрозділами Національної гвардії цієї ночі десантники відбили у терористів телевежу у Краматорську. Після зачистки та дослідження території об’єкту, зясувалося, що тут перебувало близько 200 бойовиків – по всіх напрямках були обладнані вогневі точки та здійснено відповідну інженерну підготовку місцевості для тримання оборони.

Також уночі було здійснено маневр однією з бронегруп Збройних Сил України. В ході рейду звільнено від присутності терористів міст на дорозі між Краматорськом та Слов’янськом. На даний час інженерні підрозділи Збройних Сил України проводять розмінування мосту, оскільки диверсійна група екстремістів встигла фахово замінувати споруду».

Як повідомляв «Щоденний Львів», у перестрілці під Слов'янськом загинули двоє українських десантників, терористи застрелили їх із-за спин жінок і дітей, Національна гвардія й Збройні Сили України відбили цієї ночі в терористів телевізійну вежу в Краматорську, а в Слов'янську завадили терористам підірвати шляхопровід.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів