Українські артилеристи знищили в Донецьку й поранили близько 300 ворогів нашої країни, – активіст

15:00 10 січня 2015 р.

Фото до новини


Фото: Олександр Клименко / Міністерство оборони України

У спільноті «Фронт визволення Донбасу й Луганщини» повідомили в суботу про результати «подарунків», які прилетіли в вчора на територію, окуповану російсько-терористичними військами.

Активіст спільноти «Фронт визволення Донбасу й Луганщини» повідомила сьогодні, 10 січня, такі новини з нав’язаної Україні Росією неоголошеної війни на Донбасі:

«Зв'язався зі знайомими з Донецька. Кажуть, що у них свято вчора було. Подарунків багато прилетіло, мабуть, запізнілих до Різдва.

Не встигли мавпи притягти два танка на повітряний стовбур однієї зі шахт в Петровському районі, як туди посилка прийшла, судячи з детонації, – підуть на переплавку. Аналогічна ситуація і в ДЗТО (Донецький завод транспортного обладнання. – «ЩЛ»): прийшли шість вагонів, радше, з боєприпасами, хотілося б уточнити у мавп: скільки залишилося після «привітання»? В цілому, знайомі кажуть, що до 300 рил у мавп убитими й пораненими».

Про це повідомляється сьогодні, 10 січня, на сторінці спільноти «Фронт визволення Донбасу й Луганщини» в інтернет-мережі «Facebook».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів