Українська церква підтримує Майдан

09:34 11 грудня 2013 р.

Представники духовенства відреагували на події в ніч на середу на Майдані у Києві.

Незадовго після того, як почалося «зачищення» правоохоронцями центру Києва від барикад мітингувальників, на території Михайлівського золотоверхого монастиря (УПЦ Київського патріархату) забили у дзвони.

Крім того, реакцію на «розчищання» Майдану поширив у своїй заяві Синод Української греко-католицької церкви.

«Ми глибоко занепокоєні діями силових структур на Майдані під покривом ночі. Ми засуджуємо дії, які скеровані на обмеження громадянських прав, зокрема свободу вислову та мирного волевиявлення громадян України. Ми заявляємо про нашу підтримку і солідарність з усіма тими, які на Майдані свідчать про гідність свою, своїх ближніх і свого народу. Ми рішуче підтримуємо мирний характер цього громадського зібрання та заявляємо про несприйняття будь-якого виду насилля», – йдеться у заяві Синоду УГКЦ.

Міліція почала звільняти центр Києва від барикад Євромайдану близько першої ночі. Вже звільнено територію біля київської мерії, більшу частину Хрещатика і вулицю Інститутську.

У приміщенні КМДА продовжують залишатися люди, зараз епіцентр подій біля будинку профспілок, де мітингувальники перешкоджають правоохоронцям увійти в будівлю.

Про це інформує "Радіо "Свобода".

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу