Українська розвідка підтверджує дані про вторгнення російської армії на Донбас, – Міноборони

17:00 5 листопада 2014 р.


Фото: tsn.ua

Заступник керівника військового відомства Петро Мехед повідомив в середу: «Щодо концентрації російських військ як на території України (у нас на сході – на території Луганської і Донецької областей), так і на кордоні, – наша розвідка підтверджує ці дані. Зараз проходить аналіз ситуації, підготовка відповідних рішень».

Українська розвідка підтверджує дані про те, що російські війська зараз перебувають на території Луганської та Донецької областей, а також сконцентровані на українсько-російському кордоні. Відповідні рішення української влади з цього приводу уже готуються.

Про це заявив сьогодні, 5 листопада, журналістам у Києві заступник міністра оборони, й керівник апарату МО Петро Мехед. «Щодо концентрації російських військ як на території України (у нас на сході – на території Луганської і Донецької областей), так і на кордоні, - наша розвідка підтверджує ці дані. Зараз проходить аналіз ситуації, підготовка відповідних рішень», – повідомив Петро Мехед.

Він також наголосив, що вчорашнє засідання РНБО було присвячене саме цьому факту, окрім того, сьогодні проходить засідання уряду, «де також будуть дані вказівки щодо посилення заходів безпеки з боку Збройних сил України та інших силових структур». «Приймаються відповідні рішення, але це не для широкого загалу», – додав Мехед, повідомлення якого передає в середу кореспондент агенції «Укрінформ»

Як інформував «Щоденний Львів», координатор спільноти «Інформаційний Спротив» Дмитро Тимчук повідомляв сьогодні, 5 листопада,, що за останню добу зафіксовано перекидання в прикордонні райони близько 60 одиниць бронетехніки з боку Ростова-на-Дону, в «Зведених даних» Інформаційно-аналітичного центру Ради національної безпеки і оборони також повідомлялося в середу, що «не припиняється надходження з території Росії значної кількості військової техніки та особового складу»

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу