Українська розвідка фіксує постійне перекидання російської військової техніки на Донбас, – АТЦ (відео)

20:18 10 листопада 2014 р.


Фото: скріншот зі сторінки на сайті телеканалу «112 Україна»

Речник Антитерористичного центру Владислав Селезньов повідомив у понеділок: «Наші розвідувальні органи фіксують постійне прибуття на територію, яка непідконтрольна «ДНР», російської військової техніки. Ми знаємо її розташування та маршрути пересування, ми готові до будь-якого розвитку подій, у нас є відповідні сили і засоби».

Речник Антитерористичного центру Владислав Селезньов повідомив сьогодні, 10 листопада, в ефірі телеканалу «112 Україна»: «Наші розвідувальні органи фіксують постійне прибуття на територію, яка непідконтрольна «ДНР», російської військової техніки. Ми знаємо її розташування та маршрути пересування, ми готові до будь-якого розвитку подій, у нас є відповідні сили і засоби».

Перед цим прес-офіцер штабу АТО Владислав Селезньов розповів у понеділок в ефірі телеканалу «112 Україна»:

«Після заходу на територію України чергового «гуманітарного конвою» кількість обстрілів українських силовиків, мова про блокпостах та опорно-спостережних пунктах, в останні дні значно збільшилась. В тому числі велика кількість обстрілів зафіксовано на так званому Дебальцевському плацдармі.Там блокпости, які знаходяться на передній лінії оборони, протягом вчорашнього дня і сьогодні постійно обстрілювалися з артилерійських систем, мінометів, «Граду».

Складна ситуація в зоні АТО склалася в районі Бахмутки. Ускладнюється й ситуація в районі аеропорту в Донецьку. Бойовики сьогодні обстрілювали позиції сил АТО, використовуючи не тільки міномети і стрілецьку зброю, але і 100мм-ті гармати МТ-12 «Рапіра».

Телеканал «112 Україна» додає від себе: «Зазначимо, що бойовики заявляють про триваючі бої в аеропорту. Бойовики повідомляють на своїх информресурсах, що взяли під контроль будівлю пожежної частини та пожежну вишку аеропорту, а також підбили 2 БТР і 1 танк ВСУ. Бойовики заявляють, що тепер контролюють дорогу на Піски».

Натомість в ефірі телеканалу «Еспресо.TV» речник Антитерористичного центру Владислав Селезньов повідомив, що ситуація навколо Маріуполя стабільна та підконтрольна силам АТО, й додав: «Останні провокації навколо Маріуполя про це свідчать, там створена мережа блокпостів і опорних пунктів сил АТО, які забезпечують безпеку мирних мешканців. Інформація щодо переміщення зенітно-ракетного комплексу «Панцир» - це спроби бойовиків максимально напружити ситуацію навколо Маріуполя, але у сил АТО є всі засоби, щоб забезпечити безпеку мешканців Маріуполя».


Відео: «112 Україна»

dailylviv.com

До теми

22:05 8 серпня 2022 р.

17 районних і міських партоб'єднань СДПН хотіли виключити Шредера з партії за дружбу з Путіним

Але спеціальна комісія Соціал-демократичної партії Німеччини у Ганновері не побачила приводів для винесення осуду чи виключення з партії Ґергарда Шредера через його роботу в російських держконцернах і дружбу з Путіним.

Рубрика: Політика

19:24 7 серпня 2022 р.

Як російські мільярдери Ротенберги обходять британські санкції

Із зобов'язання усім компаніям розкривати справжніх власників влада Великобританії зробила виняток для фірм категорії ELP. Таку фірму і створили російські мільярдери, з'ясували BBC та Finance Uncovered.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу