Українська Галицька партія ініціює відкликання депутатів ЛОР

15:22 1 лютого 2021 р.

Сьогодні, 1 лютого, Українська Галицька партія прийняла політична заява про відкликання своїх депутатів з Львівської обласної ради.

Це рішення було прийнято на конференції Львівської обласної організації політичної партії Української Галицької Партії, пише DailyLviv.

Політрада УГП нагадала, що вона застерегла новообраних депутатів ЛОР від створення коаліцій з політичними силами, у складі яких є одіозні особи, що дискредитували себе за попередні роки, причетні до розкрадання майна і коштів громад.

"На жаль, депутати ЛОР від УГП не виконали рішення Політради і підписали Меморандум, який фактично є коаліційною угодою для створення більшості в ЛОР. Відразу після підписання Меморандуму новостворена більшість одностайно проголосувала за кандидатуру голови та заступників ЛОР. Все це супроводжувалося домовленостями, які цинічно зневажили прийнятий порядок таємного голосування",- йдеться в політичній заяві.

Політрада УГП повідомила про те, що вона звернулася до депутатів та членів ради ЛОР від УГП з вимогою відкликати свої підписи під Меморандумом. Але, на жаль, це звернення було проігноровано депутатами від УГП.

"Наслідком цих прикрих подій стало виключення з УГП керівника фракції УГП у ЛОР, його заступника і членів ради Львівської обласної організації.  На даний час депутати ЛОР від УГП перебувають в коаліції з депутатами, серед яких є одіозні особи з корупційною репутацією. Ігнорування колишніми членами партії рішень Політради УГП стало доконаним фактом.

Виходячи з ситуації, що склалася, Українська Галицька Партія ініціює передбачене законодавством відкликання депутатів ЛОР від УГП у грудні 2021 року", - зазначено в політичній заяві.

УГП покарала керівників обласного осередку за підписання у Львівській облраді меморандуму Європейської солідарності

 

dailylviv.com

До теми

12:21 4 грудня 2021 р.

Відзначення 30-ї річниці ЗСУ за участю Володимира Зеленського: у Львові перекриють дві вулиці

У понеділок, 6 грудня о 17:50 годині у Львові на площі біля Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбудеться телеміст з нагоди відзначення 30-ї річниці Збройних Сил України за участю Президента України Володимира Зеленського.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу