Українська авіація знищила за добу до 1000 терористів, – речник АТО (відео)

00:23 12 липня 2014 р.

Фото до новини


Фото: inforesist.org

Про це повідомив наприкінці п’ятниці начальник інформаційного відділу антитерористичної операції Владислав Селезньов.


Відео: «Телеканал новин «24»

Речник сил АТО Владислав Селезньов повідомив наприкінці 11 липня на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook»

«Як повідомлялося раніше, завдяки оперативній і злагодженій роботи аеророзвідки, розвідувальних груп, за сприяння місцевого населення, яке активно допомагає виявляти масові скупчення терористів, сили АТО поінформовані про бази та місця дислокації бойовиків. Таким чином, маючи перевірену інформацію, на потязі дня, в ході проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей, авіація Збройних Сил України нанесла 5 авіаційних ударів по опорних пунктах незаконних збройних формувань, мінометним і вогневим позиціям, базам і таборам бойовиків.

Завдяки точним та перевіреним розвідданими вдалося без загрози для місцевого населення знищити ряд позицій бойовиків.  За встановленими даними, сьогодні бойовики понесли значні втрати.

Військовою авіацією було знищено дві мінометні батареї, два танки, три БТР, чимала кількість автомобільної техніки і боєприпасів. Також в районі населеного пункту Гольмівський знищений базовий табір бойовиків, а в районі міста Перевальськ – опорний пункт з двома танками, 10 броньованими машинами, п’ятнадцятьма одиницями автомобільної техніки. Знищено близько 500 бойовиків. У районі міста Дзержинськ знищена потужна база бойовиків. За попередніми оцінками там знищено до 500 бойовиків. Пошкоджено 2 бронетранспортера.

Також був виявлений і знищений опорний пункт бойовиків в районі міста Ізварине. Завдяки таким діям сили АТО зміцнили свої позиції в районі кордону поблизу пункту пропуску Ізварине, що, в свою чергу, сприяє встановленню повного контролю над Державним кордоном України. 

Всього протягом доби виконано 16 літако-вильотів. З них: бомбардувальної авіацією – 2; штурмовою авіацією – 8; винищувальною авіацією – 1; транспортною авіацією – 3; літаком-ретранслятором – 2. Завдяки впевненим і активним діям, майстерності льотного складу створюються передумови для повного розгрому незаконних збройних формувань на території України».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів