Українська авіація вже допомагає прикордонникам відбивати штурм терористів на Луганщині, – «ІС»

22:50 30 травня 2014 р.


Фото: inforesist.org

Про це повідомив у п’ятницю керівник Центру військово-політичних досліджень і координатор «Інформаційного Спротиву» Дмитро Тимчук за підсумками 30 травня.

Керівник Центру військово-політичних досліджень і координатор «Інформаційного Спротиву» Дмитро Тимчук повідомляє сьогодні, 30 травня, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook»:

«За оперативними даними групи «Інформаційний Спротив», біля відділу прикордонної служби «Дякове» (Луганського прикордонного загону. – Ред.) триває бойове зіткнення українських прикордонників з угрупованням терористів. Прибула авіація сил АТО, однак її дії ускладнені, оскільки в темряві складно вичислити позиції терористів – вони припиняють вогонь з наближенням авіації.

Одночасно штаб АТО вислав прикордонникам підкріплення на бронетехніці. За нашою інформацією, з боку терористів діє угрупування якогось Ігоря Плотницького».

Натомість народний депутат Олег Ляшко повідомляє в п’ятницю на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook»: «Зараз терористи штурмують погранзаставу Д'яково на Донеччині. За даними нашої агентури, два камази з озброєними кадировцями також рухаються через Сніжне в напрямку погранзастави Дмитрівка, яка знаходиться кілометрів за 30 від Д'яково. Під загрозою нападу – погранзастави Бірюково і Станично-Луганська на Луганщині. Очевидці повідомляють, що усі під'їзди до останньої заміновані, а самі терористи орієнтовно 300 осіб ховаються у лісі. Роблю все, щоб допомогти нашим прикордонникам»

Як інформував «Щоденний Львів», терористи штурмують на Луганщині прикордонний відділ.

dailylviv.com

До теми

19:08 22 жовтня 2020 р.

Творчі спілки Львівщини закликали голосувати за Силу і честь на виборах 25 жовтня

Ліга творчої інтелігенції та творчих спілок Львівщини підтримала партію "Сила і честь" на виборах до рад Львівщині та закликала голосувати за Юрія Візняка та Любомира Сопільника.

Рубрика: Політика

14:40 22 жовтня 2020 р.

Тарас Кльофа обійшов усіх у Фейсбуці, а Ігор Васюник найбільше витратився на рекламу в соцмережах

13 зі 17 кандидатів, які претендують на посаду очільника Львівської міської територіальної громади, використовують тренд політичного піару – рекламу у соціальних мережах.

Рубрика: Політика

14:35 22 жовтня 2020 р.

Батько кандидата на посаду міського голови Дрогобицької ОТГ розіграє 1 млн грн серед тих, хто прийде на вибори

Гречка вже не актуальна: в ГМ “ОПОРА” розповіли, до яких трюків вдаються кандидати, щоб привабити на свій бік виборців. Раптова турбота про здоров’я людей, цінні призи й атракції – це ті методи підкупу, до яких сьогодні вдаються найчастіше.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу