Українська авіація вже допомагає прикордонникам відбивати штурм терористів на Луганщині, – «ІС»

22:50 30 травня 2014 р.


Фото: inforesist.org

Про це повідомив у п’ятницю керівник Центру військово-політичних досліджень і координатор «Інформаційного Спротиву» Дмитро Тимчук за підсумками 30 травня.

Керівник Центру військово-політичних досліджень і координатор «Інформаційного Спротиву» Дмитро Тимчук повідомляє сьогодні, 30 травня, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook»:

«За оперативними даними групи «Інформаційний Спротив», біля відділу прикордонної служби «Дякове» (Луганського прикордонного загону. – Ред.) триває бойове зіткнення українських прикордонників з угрупованням терористів. Прибула авіація сил АТО, однак її дії ускладнені, оскільки в темряві складно вичислити позиції терористів – вони припиняють вогонь з наближенням авіації.

Одночасно штаб АТО вислав прикордонникам підкріплення на бронетехніці. За нашою інформацією, з боку терористів діє угрупування якогось Ігоря Плотницького».

Натомість народний депутат Олег Ляшко повідомляє в п’ятницю на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook»: «Зараз терористи штурмують погранзаставу Д'яково на Донеччині. За даними нашої агентури, два камази з озброєними кадировцями також рухаються через Сніжне в напрямку погранзастави Дмитрівка, яка знаходиться кілометрів за 30 від Д'яково. Під загрозою нападу – погранзастави Бірюково і Станично-Луганська на Луганщині. Очевидці повідомляють, що усі під'їзди до останньої заміновані, а самі терористи орієнтовно 300 осіб ховаються у лісі. Роблю все, щоб допомогти нашим прикордонникам»

Як інформував «Щоденний Львів», терористи штурмують на Луганщині прикордонний відділ.

dailylviv.com

До теми

18:26 18 січня 2022 р.

Прикордонники зміцнюють колючим дротом західний кордон

Закуплено майже 300 т сировини, що дасть змогу виготовити загородження для інженерного перекриття близько 62 км українсько-білоруської ділянки кордону. Протяжність усього кордону між Україною і Білоруссю становить становить 1084 км.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу