Українська армія стоїть до кінця, укріплюється й підсилюється, – нардеп

19:40 11 жовтня 2014 р.

Народний депутат Ірина Луценко закликала в суботу не вірити пропаганді президента Росії Путіна щодо «здачі» стратегічних об’єктів на сході України.

Народний депутат України Ірина Луценко закликала не вірити пропаганді президента Росії Путіна щодо «здачі» стратегічних об’єктів на сході України. Про це Луценко сказала сьогодні під час ефіру на вінницькому телеканалі.

Розповідаючи про перебування у Маріуполі, Луценко зазначила, що там зроблено надзвичайно сильні фортифікайні споруди. «Я була в Маріуполі – там 45 кілометрів в три ряди захищений Маріуполь – «хочеш миру – готуйся до війни» – перший натиск ми витримаємо. Так, це не всюди, є проблеми – але не можливо відновити армію за три місяці, яку нищили 23 роки», – сказала Луценко. 

Вона пояснила, чому й досі стріляють: «Чому стріляють під Щастям, під Волновахою й Дебальцево, під Донецьком? Тому що Путін і сепаратисти хочуть відтягнути цю буферну зону. Тому що донецький аеропорт може садити важкі військові літаки, а наші хлопці не здаються. Не вірте цій пропаганді, яку вкидає Путін через своїх істериків – що все пропало, донецький аеропорт знищено – не правда – армія стоїть до кінця, мертво – вона укріплюється, підсилюється, йде постійна ротація, в три зміни працюють наші заводи, техніка підвозиться. Так само стоїмо мертво над Дебальцево, по Волновасі – тому що це стратегічні об’єкти. Ми знаємо, що хоче Путін – ми не здаємось, ні кроку назад, мертво», – зазначила Луценко.

Вона висловила переконання, що на сьогодні основне завдання – об’єднатись й показати усьому світу, що ми мирна нація. «Ми маємо просити підтримки усьго світу. Для цього президент й веде перемовини із керівниками 36 країн світу й закликає дати представників ОБСЄ для контролю цієї буферної зони – ми самі не справимось. Ми маємо єднатись, як в середині країни, так і світом, і в такому єднанні ми переможемо», – додала Луценко, заяву якої передає сьогодні, 11 жовтня, кореспондент інформаційної агенції УНІАН.

dailylviv.com

До теми

17:10 22 квітня 2021 р.

ЛМР оновлює структуру, але не називає чисельність працівників і їхні зарплати

Департамент міської мобільності стане департаментом міської мобільності та вуличної інфраструктури, а управління транспорту – управлінням міської мобільності.

Рубрика: Політика

14:32 22 квітня 2021 р.

Партійні квоти не гарантують потрапляння кандидатки в депутатки, - з круглого столу у Львові

Партійні квоти не гарантують потрапляння кандидатки в депутати. А застава, яку вносять кандидати і кандидатки, не є перепоною для участі жінок у виборах в органи місцевого самоврядування.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу